Po avarijos paralyžiuotai gražuolei studentei „Google Glass“ sugrąžino gyvenimą (Video)  (9)

Vis pasigirsta įvairių istorijų apie žmones, naudojančius „Google Glass“. Ne visada ši technologinė naujovė panaudojama gražiems ar prasmingiems tikslams, kol kas dažniausiai akiniai tėra pramoga. Tačiau štai visiškai kitokia istorija, kuri parodo, kaip šis išradimas gali iš esmės pakeisti kai kurių žmonių gyvenimus, rašo Businessinsider.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Teisės studentė Alexa Blaszczuk pateko tarp tų 8 tūkst. laimingųjų, kuriems „Google“ suteikė galimybė „Google Glass“ įsigyti už patrauklią 1500 dolerių kainą. Deja, išvaizdi mergina juos įsigijo ne pramogai. 2011-ųjų rudenį į automobilio avariją patekusi Alexa liko paralyžiuota nuo krūtinės iki pat kojų pirštų, ji dalinai nevaldo ir rankų. Merginai šie akiniai – tarsi išsigelbėjimas, nes po dvejų metų ji vėl gali daryti dalykus, kurių po avarijos manė niekada negalėsianti daryti.

„Paskutinį kartą vykau stovyklauti, kai patekau į avariją. Maniau, kad daugiau niekada neteks to daryti. Su šiais akiniais galiu fotografuoti bei atlikti daugybę kitų veiksmų. Jaučiuosi susigrąžinusi bent dalį to pasitikėjimo savimi, kurį turėjau prieš avariją“, - pasakoja mergina.

Prieš mėnesį Alexai buvo suorganizuota iškyla, kurios metu ji galėjo išbandyti „Google Glass“ funkcijas. Apie jos pirmąją kelionę ir iš naujo atrastus dalykus buvo sukurtas vaizdo reportažas:

Aut. teisės: TV3
TV3
(7)
(0)
(1)

Komentarai (9)