KeyMouse – dar vienas bandymas padaryti revoliuciją klaviatūrų srityje  (1)

Nuversti nuo sosto kelis dešimtmečius karaliaujantį klaviatūros ir pelės tandemą bandė daugelis, bet visi bandymai buvo nesėkmingi. Geriausiu atveju „novatoriški“ įvesties įrenginiai išpopuliarėjo siaurame marginalų rate.


KeyMouse – dar vienas bandymas iš esmės pakeisti duomenų įvedimo sistemą, bet išoriškai nėra tokia egzotiška, kaip kai kurie kiti pasiūlymai, pavyzdžiui, „akordo“ klaviatūros. Projektas primena per pusę perpjautą klaviatūrą Microsoft Natural, o dešinė pusė gali dirbti kaip pelė. Daugiausia KeyMouse primena erdvėlaivio arba milžiniško roboto valdymo pultą, ypač šį įspūdį sustiprina daug funkcinių klavišų, kurie yra pasiekiami abiejų rankų nykščiais. Žinoma, persikvalifikavimas ir pripratimas bus būtini šiuo atveju, bet nors klavišų išdėstymas yra tradicinis QWERTY, o tai reiškia, kad esminių naudotojo įgūdžių pokyčių nereikia. Neaišku, ar Projektą vainikuos sėkmė, nes iš reikiamų projektui 100 tūkstančių dolerių šiuo metu autoriai surinko tik apie 17 tūkstančių, juo labiau, kad net sėkmingai pradėjus gamybą, pirmosios partijos gaminiai kainuos klientui $249 už komplektą. Bet KeyMouse sprendimas, bent jau turi įdomių idėjų ir pasiūlymų.

Iliustracijos Kickstarter puslapyje, skirtame KeyMouse, demonstruoja daug įdomių naudojimo atvejų, įskaitant pilnavertį darbą dideliame fotelyje. Mūsų nuomone, šis projektas nusipelno būti įkūnytas silicio, plastiko ir metalo pavidale.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(11)
(5)
(6)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: