„Volvo XC90" tituluotas „geriausiu iš geriausių“  (0)

Naujasis „Volvo XC90“ pelnė prestižinį „Red Dot“ apdovanojimą „Best of the Best“ („Geriausias iš geriausių“) už novatorišką dizainą bei aukščiausio lygio kokybę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tarptautinė komisija, kurią sudarė 38 ekspertai, „Volvo XC90“ išrinko laimėtoju iš beveik 5000 kandidatų, dalyvavusių 31 kategorijose.

„Naujasis XC90 yra įspūdingas naujosios „Volvo“ dizaino krypties kūrinys. Kurdami šį automobilį labai gerai žinojome „Volvo“ paveldą, autentiškumo vertę ir skandinavišką dizainą, tačiau mes taip pat žengėme drąsų ir didelį žingsnį į priekį stilingo dizaino ir dar aukštesnio lygio link.

Labai didžiuojuosi, kad mūsų naujasis visureigis laimėjo prestižinį „Red Dot“ „Best of the Best“ apdovanojimą“, – kalbėjo „Volvo Cars“ dizaino skyriaus vyriausiasis viceprezidentas Thomas Ingenlathas.

Gamintojo teigimu, „Volvo XC90“ dizaino filosofijos atžvilgiu žymi naują bendrovės erą ir perkelia prabangųjį visureigį į naują lygį.

Naujos kartos „Volvo XC90“, išsiskiriantis precizišku dizainu ir ypatingu dėmesiu detalėms, yra pirmasis kompanijos modelis sukurtas ant naujos modulinės platformos (SPA – angl. „Scalable Product Architecture“).

Beveik keturis metus kurta nauja platforma bus naudojama ne tik naujos kartos „Volvo XC90“, bet ir kituose kompanijos modeliuose, pasirodysiančiuose ateityje.

Siekdami užtikrinti precizišką ir novatorišką automobilio vidaus dizainą, „Volvo“ dizaino skyriaus vadovas Thomas Ingenlathas ir jo komanda sukūrė šviesų ir atpalaiduojantį automobilio interjerą, suderinantį puikias natūralias medžiagas, pavyzdžiui, odą, medį ir krištolo stiklą, su minimalistiniu, bet kartu ir prabangiu skandinavišku dizainu.

Tai taip pat atspindi „Volvo“ požiūrį į automobilio valdymo sistemas, užtikrinant paprastumą ir sukuriant unikaliai intuityvų naudojimą.

„Red Dot: Best of the Best“ skiriamas už novatorišką dizainą ir yra aukščiausio lygio „Red Dot“ apdovanojimas, kuri pelno tik išskirtiniai gaminiai.

„Jau 60 metų labiausiai gerbiami dizaino specialistai atvyksta į Eseną, kad galėtų apdovanoti geriausio dizaino gaminius. Šiais metais buvo užregistruotas rekordiškas beveik 5000 dalyvių skaičius, o tai didžiulis darbas vertinimo komisijos nariams, kurie vertina kiekvieną produktą.

Didžiuliai skaičiai atspindi ypatingą apdovanojimų vertę. „Red Dot: Product Design 2015“ laimėtojai yra pasiekę labai aukštą lygį, todėl sulaukė pripažinimo didžiausiame pasaulio dizaino konkurse“, – kalbėjo „Red Dot“ apdovanojimų iniciatorius ir generalinis direktorius dr. Peteris Zecas.
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(28)
(1)
(27)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: