Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
amas 2015-11-25 15:14
Gaila straipsnis tuščias be informacijos. Idomu kas efektyviau, šie balionai ar hidroakumuliacinės elektrinės.
raimism 2015-11-25 18:22
oro kompresoriams paprastai skaičiuojama:
Net jei šitie skaičiai padidinti - logika sako, kad jei hidroakumuliacinės efektyvumas būtų žemiau nei 50%, nebebūtų jokio tikslo naktiniu tarifu kelti vandenį, net jei paskui elektrą parduotum dvigubai brangiau.
Bet šiuos du metodus lyginti (manau) yra nekorektiška. hidroakumuliacinei elektrinei tau reikia vandens, kalno ir užtvankos. Tokios vietos gana retos arba jau urbanizuotos. Tuo tarpu čia - sprendimas pajūriui arba pvz ežero panaudojimas. Nesulyginami įrengimo ir vietos prieinamumo kaštai. Tokią sistemą gali daryti prie kiekvieno bent kiek gilesnio Lietuvos ežero. Ir vietų pasirinkimas būtų nemažas. O kur statyti hidroekumuliacinę elektrinę? - vietų ne taip jau ir daug...
evaldosia 2015-11-25 20:06
efektyviau tokie ar kitokie balionai prispausti betoninių plokščių sausumoje.vandenyje balionai turi plėstis, kada pumpuojamas oras,sausumoje,balionas turi būti armuotas ir riboto tūrio.kokį balioną pagaminti pigiau,tegu sprendžia technologai.
Atk 2015-11-26 04:12
Tik, kad i6 turbinos negalima gauti NK daugiau negu 82 ar 92 procentus, tiksliai nepamenu, net jei generatoriaus NK bus 100 procentų.
Atk 2015-11-26 04:16
Galima būtų dar kelti didelį svrį į aukšti, o kai trųktų energijos, tada jį leisti ir jis suktų generatrių, tokiu atveju NK būtų didesnis, nei su turbinom ir kmpresorium.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Proveržis: išrastas naujas būdas saugoti elektros energiją – milžiniški povandeniniai balionai (Video)