„Lenovo“ savame stiliuje: pristatyta išskirtinė, ypač galinga ir universali planšetė „ThinkPad X1 Tablet“  (1)

Parodos „CES 2016“ išvakarėse „Lenovo“ pristatė X1 liniją, kurią sudaro įvairūs prietaisai: monitorius „ThinkVision X1“, monoblokas „ThinkCentre x1“, atnaujintas ultrabookas „ThinkPad X1 Carbon“, transformeris „ThinkPad X1 Yoga“ ir planšetė „ThinkPad X1 Tablet“. Pastaroji yra įdomiausia.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai modulinis planšetinis kompiuteris, prie kurio galima prijungti papildomą bateriją (iki 15 valandų pailgina darbo trukmę), Pico projektorių, HDMI jungtį, 3D kamerą „Intel RealSense“ ir pilno dydžio klaviatūrą su manipuliatoriumi.

Planšetė aprūpinta 12 colių IPS ekranu su 2160×1440 taškų rezoliucija, 64 bitų operacine sistema „Windows 10 Pro“, „Intel Core“ procesoriais iki „M7 vPro“ su integruotu „HD Graphics“ grafikos valdikliu, iki 16 GB RAM ir 1TB SSD, 8 ir 2 megapikselių kameromis, dvigubu mikrofonų masyvu, LTE-A moduliu, pirštų atspaudų skaitytuvu, „Trusted Platform Module“ lustu, WiGig, Mini DisplayPort, USB 3.0, USB Type-C, microSD ir Nano-SIM lizdais.

Šis įtaisas sveria 795 gramus, o jo matmenys yra 291,5х209,5х13 mm.

Gamintojas giriasi, kad „ThinkPad X1“ testavimo nepalankiausiomis sąlygomis metu atliko daugiau nei 200 tyrimų, todėl gali užtikrinti planšetės tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(8)
(0)
(8)

Komentarai (1)