„Microsoft“ turi naują strategiją, kaip įbrukti „Windows 10“: nauji procesoriai nebepalaikys senų „Windows“ versijų  (6)

„Microsoft“ savo operacinės sistemos tinklaraštyje oficialiai paskelbė, kad nauji procesoriai nepalaikys senesnių „Windows“ versijų. Taigi, jei jūs ketinate pirkti kompiuterį su, pavyzdžiui, naujos kartos „Intel Skylake“ procesoriumi, tai galėsite įdiegti tik „Windows 10“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Microsoft“ yra pasirengusi tam, kad toks sprendimas gali nepatikti potencialiems pirkėjams. Dar labiau neigiama bus verslo klientų reakcija, kurie turės atsižvelgti į šį veiksnį, planuodami IT infrastruktūros sukūrimą ar atnaujinimą.

„Microsoft“ viceprezidentas Terry Myersonas pažymi, kad šis žingsnis bendrovei leis sutelkti dėmesį į naujausios kartos procesorių palaikymą „Windows 10“ operacinėje sistemoje. Būsimos lustų kartos turės tuos pačius reikalavimus, o senos aparatinės įrangos platformos net naujuose kompiuteriuose palaikys „Windows 7“ ir „Windows 8.1“.

Tinklaraštyje pateikiamas prietaisų, naudojančių „Intel Skylake“ sąrašas, kurie gali naudoti „Windows 7“ ir „Windows 8.1“. Ten paminėti šie modeliai: Dell Latitude 12, Latitude 13 7000 Ultrabook, XPS 13, Hewlett-Packard EliteBook Folio, EliteBook 1040 G3, Lenovo ThinkPad T460s, X1 Carbon ir P70.

Apribojimų sąraše yra ne tik „Skylake“, bet ir „Intel Kaby Lake“, „Qualcomm 8996“ bei „AMD Bristol Ridge“ lustai, kurie netrukus bus išleisti. Iki 2017 m. liepos 17 d. visi prietaisai su „Windows 7“ ir „8.1“ gaus atnaujinimus.

Per šį laikotarpį operacinės sistemos turėtų būti atnaujintos iki „Windows 10“. Po 2017 metų liepos 17 d. svarbiausi „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ saugumo atnaujinimai bus siunčiami tik tiems kompiuteriams, kuriuose nekels grėsmės OS patikimumui ir suderinamumui.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(24)
(2)
(22)

Komentarai (6)