„LG“ nori jungtis su „Samsung“ ir bendromis pastangomis užkariauti pasaulį su OLED  (4)

Pietų Korėjos bendrovės „LG Display“ ir „Samsung Display“ yra seni priešininkai daugelyje rinkos segmentų, tačiau artėjant ambicingų Kinijos gamintojų grėsmei, jie nusprendė suvienyti savo jėgas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Leidinys „The Korea Times“ rašo, kad LG generalinis direktorius Sang Beom Han oficialiai pakvietė „Samsung“ bendradarbiauti OLED ekranų segmente.

LG vadovas pažymėjo, kad „Samsung Display“ tikrai priims teigiamą sprendimą ir tai tik laiko klausimas. Pati LG planuoja investuoti iki 3,3 mlrd dolerių į milžiniškų, televizoriams skirtų OLED ekranų gamybą. Paju (Pietų Korėja) mieste statoma OLED ekranų gamykla bus didžiausia pasaulyje šių komponentų gamintoja. Pirmieji prietaisai čia turėtų būti išleisti 2018 metais. Bus gaminamos mažos ir didelės OLED matricos ne tik savo reikmėms, bet ir žinomiems klientams, įskaitant „Apple“.

Iki šiol „Samsung“ vengė investuoti į didelių OLED ekranų gamybą ir apsiribojo išmaniųjų telefonų ir planšečių matricomis. Bendromis pastangomis korėjiečiai, greičiausiai, turės galimybę susilaukti didesnės sėkmės.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(24)
(0)
(24)

Komentarai (4)