Fantastiškam elektromobiliui trasoje neprilygo net „Ferrari LaFerrari“ (Video)  (13)

„Ferrari“ atėjo sunkūs laikai. Superautomobilių ikonai „Ferrari LaFerrari“ iškaršti kailį veržiasi net beveik niekam nežinomi vardai. Vis dėlto šį kartą italams iššūkį metė tikrai neeilinis projektas – kaimyninės Kroatijos kompanijos „Rimac“ elektrinis hiperautomobilis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ženevos parodoje šiemet pristatytas „Concept One“ sportinis elektromobilis pasižymi ne tik įspūdinga išvaizda, bet ir ją atitinkančiais parametrais: 1088 arklio galios ir net 1600 Nm maksimalus sukimo momentas.

Šie skaičiai pasiekti pasitelkus sumanius inžinerinius sprendimus, kurie elektromobilių pasaulį gali pakelti į kitą lygį (žinoma, nepigų lygį). „Rimac Concept One“ automobilyje sumontuoti keturi elektriniai varikliai, varantys po vieną ratą ir kiekvienas turintys savo transmisiją. 100 km/val. greitį šis modelis, anot kūrėjų, pasiekia per 2,69 sek., o maksimalus greitis siekia 354 km/val.

„Šis automobilis neturi specialaus maksimalios akceleracijos nustatymo. Vairuotojui tereikia pasirinkti lenktynių režimą ir įjungti pirmą pavarą. Tada spausti akceleratorių iki dugno, o traukos kontrolės ir traukos paskirstymo sistemos padarys viską, ką gali, kad kiekvienas laisvas elektronas virstų grynu pagreičiu“, – taip rašoma automobilio gamintojų pristatyme. „Rimac Concept One“ galimybėmis galite įsitikinti vaizdo medžiagoje.



 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: delfi.lt
(44)
(1)
(43)

Komentarai (13)