Naujieji AMD „Ryzen“ procesoriai turės dar vieną malonią staigmeną  ()

Dar visai neseniai buvo svarstoma, ar AMD žengs „Intel“ išmintu keliu, kai tik keli procesorių modeliai siūlomi su atrakintu daugikliu. O už tai prašoma papildomai susimokėti. Panašu, kad AMD nusprendė pataikauti savo būsimiems klientams ir visi „Ryzen“ galės būti spartinami atrakinto daugiklio pagalba.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Paviešintos AMD skaidrės aiškiai pasako, kad visi „Ryzen“ procesoriai turės atrakintą daugiklį ir galės būti spartinami. Tam aišku reikės pagrindinės plokštės su X370 ar B350 mikroschemų rinkiniu.

Kol kas nežinome, nei kada „Ryzen“ bus išleidžiamas oficialiai, nei kiek tiksliai bus procesorių modelių. Galime užtikrinti, kad tikrai sulauksime procesoriaus su 8 branduoliais ir 16 gijų, o bazinis dažnis bus bent 3.4 GHz.

Gandų lygmenyje, boost režime jis galės pakilti iki 4.0 GHz. Pilnoje produktų gamoje turėtų būti procesorių su 4 ir 6 branduoliais, bet jų egzistavimas kol kas nepatvirtintas.

AMD yra prasitarusi, kad „Ryzen“ išleidimas bus ne popierinis ir procesorių tiekimas bus solidus jau pirmomis dienomis. Spėjama, kad „Ryzen“ debiutas numatytas vasario pabaigoje.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(10)
(0)
(10)

Komentarai ()

Susijusios žymos: