LG paaiškino, kodėl reikėtų vengti telefonų su lenktais ekranais  (6)

Į parodą „Mobile World Congress 2017“ LG atvežė naują 5,7 colių vandeniui atsparų flagmaną „LG G6“. Pažymėtina, kad, skirtingai nuo savo konkurentų, LG kūrėjai nusprendė nesivadovauti populiaria tendencija, ir atsisakė naudoti lenktą ekraną. Tuo tarpu „Samsung“ ir „Apple“ planuoja toliau kurti naujus produktus su išlenkta matrica. LG atstovai nusprendė paaiškinti, kodėl jų išmaniųjų telefonų ekranų kraštai nesusilenks nei per pusę milimetro.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Savo atsidavimą „plokščiai klasikai“ LG aiškina paprastai: išlenktas ekranas iš esmės yra vien estetinė dizaino dalis.

Be to, LG inžinierių komanda pateikė keletą argumentų prieš išlenktų matricų naudojimą.

Pirmąja priežastimi, dėl kurios bendrovė atsisako gaminti išmaniuosius telefonus su išlenktais ekranais, tapo eksploatacijos patogumas: LG darbuotojai mano, kad tokius prietaisus tiesiog nepatogu laikyti, todėl greitai pasireiškia rankų raumenų nuovargis.

Kitas madingų modelių trūkumas gali būti klasifikuotas kaip erzinantis faktorius, kuris pasireiškia didesniu atsitiktinių paspaudimų skaičiumi.

Dar viena priežastis atsisakyti prietaiso grožio yra glaudžiai susijusi su saugumu ir remontu: neapsaugoti telefono kraštai dažniau skyla, netyčia išmetus prietaisą. LG mano, kad neprotinga vardan prietaiso dizaino ne tik pabloginti naudojimo patogumą, bet taip pat rizikuoti patirti žymių materialinių išlaidų.

Paaiškinimai logiški, tačiau ar sugebės korėjiečiai atsispirti pagundai, matydami nuolat augančią išmaniųjų su lenktais ekranais paklausą?

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(56)
(10)
(46)

Komentarai (6)