Geriausios nemokamos antivirusinės programos 2017 metams  (6)

Norint savo kompiuterį apsaugot nuo įvairių grėsmių iš išorės, nebūtina švaistyti lėšų gausiai reklamuojamai ir brangiai antivirusinei programinei įrangai. Šiuo metu rinkoje yra nemažai puikių produktų, kurie nemokamai siūlo galingą apsaugą nuo labiausiai paplitusių grėsmių bei turi papildomų naudingų funkcijų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

AVG Antivirus Free

AVG siūlo veiksmingą ir nemokamą antivirusinę apsaugą su labai maža kompiuterio apkrova. Tarp privalumų taip pat galima paminėti greitą sistemos skenavimą bei labai lanksčius ir lengvai suprantamus programos nustatymus. AVG susitvarko ne tik su virusais, kurie yra jo duomenų bazėje, bet ir tais, kurių jam nepasitaikė anksčiau.

Ši antivirusinė neturi įmontuotos naršyklės apsaugos, tačiau ją galima įdiegti atskirai, papildinio pavidalu. AVG siūlo puikią funkciją, kurios dėka galite atkurti kompiuterio darbą, kuris netgi negali tinkamai pasikrauti dėl virusų. Tačiau ši antivirusinė turi ir trūkumų. Ji nuolat jums įkyrės savo reklama, kuri galiausiai tampa labai erzinanti.

Avira Free Antivirus

Avira – puiki vokiečių antivirusinė. Jis sugeba susidoroti su didžiuliu kenkėjiškų programų kiekiu, nepiktnaudžiaudama sistemos ištekliais bei turi paprastą ir draugišką vartotojo sąsają.

Be to, nemokama Avira versija apsaugos jus nuo sukčiavimo svetainių (phishing) ir virusų, kurie blokuoja kompiuterį ir reikalauja išpirkos už atblokavimą.

Galiausiai, jūs gaunate galimybę naudotis firminiu VPN su 500 MB per mėnesį duomenų srautu. Pagrindinis trūkumas, vėlgi, yra raginimas pirkti pilną versiją.

Avast Free Antivirus

Į Avast verta atkreipti dėmesį vien todėl, kad jis turi labai plačią auditoriją – daugiau nei 400 milijonų žmonių jau naudoja šią antivirusinę.

Naujausia Avast versija turi savitą funkciją – specialų „tylų“ režimą, kurio dėka jūsų nevargins iššokantys langai žaidimo metu. Ir, svarbiausia, kad šis režimas įjungiamas automatiškai. Be to, Avast turi integruotą slaptažodžių tvarkyklę – mūsų laikais būtiną dalyką.

Dar viena papildoma funkcija – interneto ryšio analizatorius, kuris padės išsiaiškinti, ar saugus jūsų vietinis tinklas ir ar iš išorės nėra grėsmių jo sudedamosios dalims.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Nepaisant to, kad galbūt, šis pavadinimas jums nepažystamas, nemokamas „Bitdefender Antivirus“ yra viena iš patikimiausių apsaugos nuo virusų priemonių.

Jis turi labai patrauklią sąsają ir puikiai tinka tiems, kurie nori, kad programos dirbtų savaime, be jokio vartotojo įsikišimo. Todėl vietoj daugybės nustatymų vartotojas gauna produktą, kuris susidoroja su visomis problemomis savarankiškai, o ne nuolat trukdo vartotoją įvairiais klausimais.

BitDefender taip pat nesunkiai susidoroja su sukčiavimo atvejais, neleisdamas  padirbtose svetainėse piktavaliams pavogti jūsų slaptažodžius ar kredito kortelės duomenis.

Sophos Home

„Sophos Home“ – palyginti naujas žaidėjas rinkoje. Be antivirusinės apsaugos ir anti-phishingo naršyklėje įrankio jis siūlo dar vieną labai svarbią priemonę – tėvų kontrolės sistemą. Tai nėra nauja antivirusinės programinės įrangos galimybė, bet paprastai ją galima rasti tik mokamose versijose. „Sophos Home“ atveju tai gausite nemokamoje versijoje.

Be to, pasinaudoję specialiu valdymo skydeliu, tiesiai iš interneto naršyklės galite kontroliuoti visas (iki 10) savo įdiegtas programos „Sophos Home“ kopijas. Tai reiškia, kad jūs galite iš bet kurios vietos, kur yra internetas, stebėti savo kompiuteriuose įdiegtų antivirusinių būseną, skaityti ataskaitas apie atliekamus skenavimus, keisti nustatymus, ką nors drausti su tėvų kontrolės sistema ir t.t. Tai labai naudinga, jei giminėje esate vienintelis pažengęs kompiuterio vartotojas, kuriam tenka reguliariai valyti kompiuterius nuo virusų.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(45)
(13)
(32)

Komentarai (6)