„Microsoft“ skelbia apie dideles naujienas ir paslaptingą anonsą  ()

Korporacija „Microsoft“, pastaruoju metu ganėtinai stipriai stebinanti inovacijomis techninės įrangos srityje, viešai anonsavo renginį, kuris gegužės 23 d. įvyks Šanchajuje. Kol kas nei renginio tikslus adresas, nei kokių konkrečiai naujovių reikėtų tikėtis, neskelbiama, tačiau „Microsoft“ pažadėjo, kad „parodys pasauliui, kas bus toliau“, – rašo „The Verge“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iš informacijos nuotrupų socialiniuose tinkluose galima susirinkti užuominų, kad kalbama tikriausiai apie kažkokią naują techninę įrangą.

Korporacijos viceprezidentas įrenginiams ir „Surface“ linijos kūrėjas Panosas Panay'us renginį anonsavo su grotažyme #Surface.

Ši grotažymė (ir faktas, kad kvietimą išplatino P. Panay'us) gali reikšti, kad „Microsoft“ turėtų būti pasirengę parodyti kokį nors naują kompiuterinės technikos įrenginį – galbūt „Surface Pro 5“ planšetinį kompiuterį.

Jeigu iš tiesų ketinama pristatyti „Surface Pro 5“, tuomet galima būtų spėti, kad didelių šio kompiuterio ir jo pirmtako skirtumų nepastebėsime. Bent jau taip teigia technologijų žurnalistas Paulas Thurrottas, praėjusį mėnesį paskelbęs, kad įrenginio procesoriai bus atnaujinti iki „Kaby Lake“ kartos, tačiau nebus atsisakyta unikalaus šių kompiuterių energijos tiekimo lizdo.

Dar šią savaitę „Microsoft“ viešai pristatė ir savo naują nešiojamąjį kompiuterį „Surface Laptop“, kuriame įdiegta ribotų galimybių „Windows 10 S“ operacinė sistema.

Aut. teisės: 15min.lt
(7)
(16)
(-9)

Komentarai ()

Susijusios žymos: