„Google“ sukūrė labai patogią programėlę vartotojams: leis suskaičiuoti, kas srebia mobiliuosius duomenis  ()

Bendrovė „Google“ vartotojams pasiūlė dar vieną paprastą ir stilingą „Android“ programėlę, kuri turėtų padėti žmonėms suvaldyti vieną iš esminių telefono teikiamų funkcijų – mobiliųjų duomenų perdavimą, rašo „The Verge“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Programėlė „Datally“ turėtų padėti vartotojams suprasti, kur sunaudojamas jų mėnesinis duomenų planas ir tokiu būdu aiškiau suprasti, kokius įpročius reikėtų apriboti. „Datally“ parodo, kurios programėlės suvartoja daugiausiai duomenų, kokiu metu vyksta aktyviausias duomenų suvartojimas. Taip pat programėlė rekomenduos, kaip būtų galima apriboti duomenų suvartojimą atsižvelgiant į jūsų įpročius, pasiūlys artimiausius „Wi-Fi“ prisijungimo taškus.

Svarbu tai, kad programėlės ekrano viršuje yra didžiulis mygtukas, leidžiantis sustabdyti bet kokį nematomą mobiliųjų duomenų siuntinėjimą, kad vienintelė programa, turinti leidimą keistis duomenimis būtų ta, kuri tuo metu yra matoma ekrane. Taip pat ekrane iššoks „burbuliukai“, panašūs į pranešimus apie vykstančius „Messenger“ pokalbius – juose bus parodoma, kiek duomenų tuo metu „srebia“ naudojama programėlė. O jeigu nenorite drausti nematomo duomenų vartojimo visoms programėlėms be išimties, „Datally“ suteikia galimybę atsirinkti programėles, kurioms foninis ryšys su internetu yra leistinas.

Patyrusiems „Android“ vartotojams „Datally“ galbūt nepasirodys labai įspūdingas kūrinys – kaip bebūtų, visos šios programėlės funkcijos ir taip yra įdiegtos tiesiogiai „Android“ sistemoje. Tačiau visa informacija yra suslapstyta skirtingose nustatymų vietose ir nėra pateikiama taip patogiai bei koncentruotai, kaip šioje programėlėje. Be to, kai ekrane pūpso šios programėlės piktograma, žmonėms tiesiog paprasčiau ją prisiminti ir naudoti.

Aut. teisės: 15min.lt
(11)
(1)
(10)

Komentarai ()

Susijusios žymos: