Štai kuo baigsis pasaulinis skandalas dėl užprogramuoto telefonų sulėtėjimo: „Apple“ skelbia vartotojams pasiūlysianti tokią galimybę, kokios neduoda joks kitas gamintojas  (3)

Įmonės „Apple“ vadovas Timas Cookas informavo, kad artimiausiame operacinės sistemos „iOS 11“ atnaujinime atsiras nauja galimybė, leisianti vartotojams išjungti įrenginių sulėtinimą, kurį „Apple“ atlieka tyčia, dėl suprastėjusios akumuliatoriaus būklės, rašo „The Verge“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Toks sprendimas priimtas po to, kai „Apple“ praėjusį mėnesį viešai pripažino, jog tyčia lėtina savo pagamintus senesnius telefonus taip siekiant apsaugoti vartotojus nuo nesklandumų, kurie gali kilti su laiku prastėjant akumuliatorių techninėms savybėms.

Duodamas interviu „ABC News“, T.Cookas sakė, kad programuotojams ir entuziastams skirtas naujinys bus išplatintas ateinantį mėnesį, o kiek vėliau, po stabilumo patikrinimo, jis pasieks ir plačiąją visuomene. „Žmonėms suteiksime galimybę matyti jų akumuliatorių sveikatą, tad tai bus labai, labai skaidru. To iki šiol nedarė niekas“, – sakė T.Cookas.

Įmonės vadovas taip pat sakė, kad naujinys aiškiau informuos vartotojus, kada jų „iPhone“ automatiškai sumažina savo našumą siekiant apsaugoti įrenginį nuo netikėtų išsijungimų. „Jeigu to nenorite, galėsite šią funkciją išjungti“, – sakė T.Cookas, besilaikantis pozicijos, kad tai nėra rekomenduojama. Net ir gruodį po didelio vartotojų nepasitenkinimo ir pasipiktinimo išplatintame atsiprašymo laiške „Apple“ gynė tokią savo poziciją. Šiuo metu keliose skirtingose jurisdikcijose rengiami kolektyviniai ieškiniai „Apple“ dėl tyčinio telefonų lėtinimo.

„iOS“ atnaujinimas kūrėjams turėtų būti publikuotas vasario pradžioje, paprastus vartotojus jis turėtų pasiekti kažkada kovą.

Aut. teisės: 15min.lt
(25)
(10)
(15)

Komentarai (3)