Paskaičiavo, kiek pelno uždirba „iPhone“ telefonai ir palygino su „Android“ telefonais: neįtikėtini skaičiai  ()

JAV technologijų gigantės „Apple“ praėjusių metų pabaigoje pristatytas naujausias „iPhone“ serijos telefonas „iPhone X“ užėmė pirmąją vietą pelningiausiųjų paskutinio ketvirčio išmaniųjų telefonų sąraše. Nepaisant pasitaikančių skeptiškų kalbų apie tai, kad „Apple“ pernai nieko revoliucingo nepasiūlė, šio gamintojo telefonai ir toliau galingai įsitvirtinę viršūnėje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Maža to, Timo Cooko vadovaujamos bendrovės įrenginiai užima pirmas penkias pelningiausiųjų sąrašo vietas.

Vien „iPhone X“ dalis išmaniųjų rinkoje sudarė net 35 proc. viso išmaniųjų rinkos pelno 2017-ųjų paskutinį finansinį ketvirtį.

„Apple“ flagmano pardavimai atnešė mums penkis kartus daugiau pinigų, negu pajamos iš išmaniųjų daugiau nei 600 „Android“ telefonų gamintojų. Šiuos duomenis pateikė bendrovė „Counterpoint Research“.

„Apple“ brangiausias telefonas pagal uždirbtą pelną aplenkė visus „Android“ gamintojus triskart. „iPhone“ telefonai užėmė 8 vietas iš 10 tarp pačių pelningiausiųjų: antrojoje vietoje atsidūrė „iPhone 8“, o trečiojoje – „iPhone 8 Plus“, ir tai yra nepaisant sklandžiusių kalbų, kad „šių telefonų poreikis rinkoje yra itin nedidelis“. Taip pat į pirmąjį penketuką pateko dar ir „iPhone 7“ bei „iPhone 7 Plus“, o dešimtuke atsidūrė ir „iPhone 6“, „iPhone 6S“ bei „iPhone SE“.

Anot tyrimo, „Apple“ susižėrė 86 proc. išmaniųjų rinkos pelno 2017-ųjų pabaigoje. Nepaisant to, kad bendras visos rinkos pelnas, lyginant su tuo pačiu 2016-ųjų laikotarpiu, nukrito 1 proc., Timo Cooko komanda pelną sugebėjo pakelti tuo pačiu 1 proc.

„Apple“ savo ataskaitoje atskleidė, kad per ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį bendrovė uždirbo 52,6 mlrd. dolerių, iš kurių 10,7 mlrd. buvo pelnas ir pardavė 46,7 mln. telefonų.

Aut. teisės: TV3
TV3
(12)
(20)
(-8)

Komentarai ()

Susijusios žymos: