Visiškai nemokama programa, kuri ne tik pakeičia „iTunes“, bet ir siūlo platesnį funkcijų rinkinį  (1)

„iTunes“ daugeliui žmonių nepatinka. Net tikri „Apple“ gerbėjai pripažįsta, kad „iTunes“ galėtų būti patogesnis ir malonesnis naudoti. Ar yra alternatyva? Dažniausiai, į „iTunes“ panašios programos yra mokamos arba ribotos. Tačiau, kaip paaiškėjo, yra maloni išimtis iš šių taisyklių. „EaseUS MobiMover“ yra visiškai (!) nemokama programa, kuri ne tik pakeičia „iTunes“, bet ir siūlo platesnį funkcijų rinkinį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Trumpai apie pagrindines funkcijas

„EaseUS MobiMover“ – tai įrankis su nuostabiu funkcijų rinkiniu. Programa siūlo:

  • Greitą ir lankstų būdą išsaugoti visus duomenis iš „iPhone“ ir „iPad“ į kompiuterį su peržiūros galimybe.
  • Duomenų perkėlimas iš vieno „iPhone“ ar „iPad“ į kitą.
  • Atkurti „iPhone“ ar „iPad“ iš anksčiau išsaugotos atsarginės kopijos.
  • Gebėjimas greitai ir lengvai perkelti nuotraukas, muziką ir kitus failus iš kompiuterio į „iPhone“ arba „iPad“.
  • Filmų iš kompiuterio į „iPhone“ ir „iPad“ funkciją su įmontuotu konverteriu.

Ir visa tai yra nemokama. Ne “nemokamai” tik iki to momento, kai  pasiekiamas tam tikras perduodamų failų skaičius, bet iš tiesų NEMOKAMA. Apribojimų perkėlimui abiem kryptimis nėra visiškai. Ir tai nuostabu, nes paprastai žodis nemokamai naudojamas tik privilioti klientus. Laimei, ne „EaseUS MobiMover“ atveju.

Visiškas arba pasirinktinis duomenų kopijavimas iš iPhone ir iPad

Pagrindinė “EaseUS MobiMover” funkcija leidžia per kelias minutes perkelti visus duomenis iš “iPhone” ar “iPad” į kompiuterį. Arba ne visus duomenis, bet tik tuos, kuriuos pats vartotojas nori. Kopijavimo funkcijos nustatymo lankstumas yra vienas iš pagrindinių “EaseUS MobiMover” privalumų lyginant su “iTunes”.

Funkcija „Transfer to Computer“ iš pradžių klausia, kokius failus kompiuteryje įrašyti. Pasirinkimas daro sinchronizavimo procesą ne tik skaidresnį, bet ir daug greičiau. Pavyzdžiui, jums reikia atsisiųsti į kompiuterį tik savaitgalį nufotografuotas nuotraukas. “EaseUS MobiMover” leidžia jums išsaugoti savo kompiuteryje tik nuotraukas iš “Photos” programos, nesudarant sunkumų be reikalo kopijuojant muziką, vaizdo įrašus, kontaktus ir kitą turinį. Tokiu būdu programa nevargina vartotojo visiškos sinchronizacijos  nuobodžiu laukimu, kaip yra “iTunes” atveju. Panaši taisyklė taikoma visiems turinio tipams, kuriuos reikia sinchronizuoti su kompiuteriu.

Duomenų kopijavimo procesas vyksta labai sparčiai. Daugeliu atvejų taip yra dėl to, kad “iPhone” ir “iPad” failai saugomi kompiuteryje įprastuose aplankuose, o ne tam tikruose archyvuose su nesuprantamu plėtiniu ir pavadinimu. Kompiuterio “Dokumentuose” pasirodo naujas aplankas su tokiu turiniu:

Visi jūsų „iPhone“ duomenys surinkti aplankuose su aiškiais pavadinimais. Būtent šiame etape pasirodo pagrindinis skirtumas tarp “EaseUS MobiMover” ir “iTunes” “Apple” mobiliųjų įrenginių sinchronizavime. Bet kuriame iš šių aplankų galite patogiai pereiti ir nedelsiant gauti prieigą prie norimo turinio.

Programos kūrėjai taip pasistengė įgyvendinti skaidrų sprendimą, kad net išsaugojo kontaktinę knygą taip, kad būtų galima nedelsiant ją peržiūrėti be papildomų priemonių. Ji įkelta HTML formatu ir atidaroma su bet kokia naršykle ir lengvai skaitoma. Tačiau čia verta paminėti, kad nei “.csv”, nei “vCard” formatu kontaktų knyga neišsaugoma.

Naudodamiesi “EaseUS MobiMover” pagalba iš „Apple“ prietaisų kompiuteryje galėsite išsaugoti visus svarbius ir ne tik duomenis:

  • Kontaktus
  • Žinutes
  • Pastabas
  • Kalendoriaus įvykius
  • Balso paštą
  • Knygas
  • “Safari” istoriją ir žymas
  • Nuotraukas
  • Vaizdo įrašus
  • Filmus
  • Klipus
  • Melodijas
  • Garso knygas
  • Grojaraščius
  • Balso užrašus

Programa gali kopijuoti ir kruopščiai išdėstyti visus mobiliojo prietaiso failus. Kiekvienas iš išsaugotų turinio tipų bus prieinamas peržiūrėti, kopijuoti ir perkelti. Sistemos diske esančiuose slaptuose aplankuose nėra saugomų šifruotų archyvų, kaip “iTunes” atveju. Svarbu pabrėžti, kad atsarginių failų skaičius neribojamas. “EaseUS MobiMover” turi “Pro” versiją, tačiau vienintelis skirtumas yra tai, kad ji bus atnaujinama ir suteikiama kūrėjų pagalba. Nėra funkcinių skirtumų tarp versijų.

Duomenų atkūrimas į naują įrenginį

„EASEUS MobiMover“ išsaugo duomenis iš „iPhone“ ir „iPad“ debesų saugyklose, bet tai netrukdo programai atkurti bet kokį duomenų tipą į naują įrenginį. Atliekant šią užduotį naudojamas paprasčiausias ir pats efektyviausias būdas. „Transfer to This Device“ funkcija leidžia jums pasirinkti aplankus ar failus, kuriuos norite įkelti į įrenginį. Anksčiau išsaugoti duomenys į naują prietaisą perkeliami dviem paprastais žingsniais. Prijunkite įrenginį prie kompiuterio ir pasirinkite aplankus, kuriuos norite atsisiųsti. Viskas! Atkūrimas, kurio metu į naują „iPhone“ ir „iPad“ gausite visus duomenis, įskaitant kontaktus ir pranešimus, jau prasidėjo.

“EaseUS MobiMover” suteikia galimybę tiesiogiai perkelti duomenis iš vieno mobiliojo prietaiso į kitą. Norėdami tai padaryti, turite prijungti abu prietaisus prie kompiuterio ir paleisti perkėlimą į kitą įrenginį (Transfer to Other Device). Migravimas vyksta įprastu būdu – pirmiausia reikia pasirinkti, kokie duomenys bus nukopijuoti.

Patogiausias būdas perkelti muziką ir filmus

Ir, pagaliau, mes turime, ko gero, svarbiausią „EASEUS MobiMover“ funkciją, kuri paskatins Jus naudoti įrankį beveik kasdien. Programa leidžia atsisiųsti failus į savo „iPhone“ ir „iPad“ taip paprastai, kad “iTunes” naudojamą prisiminsite su siaubu.

Kilus ginčui tarp “iPhone” ir “Android” išmaniųjų telefonų naudotojų, pastarieji dažnai giria savo įrenginį taip: „Android“ taip paprasta perkelti failus, tiesiog įmeti į kaupiklį ir viskas!“. Naudodamiesi „EaseUS MobiMover“, „Apple“ gaminių savininaki tai pat galės naudoti panašią schemą. Maža to, vartotojas netgi neturi suprasti sistemos aplankų, atsargiai pasirenkant vietą, kurioje galima atsisiųsti tą pačią muziką ar filmus. Programoje viskas gerai organizuota.

Įkelti bet kokius failus į „iPhone“ ir „iPad“ naudodami “EaseUS MobiMover”, galite po kelis arba visus aplankus. Pradėti perduoti failus į mobiliojo įrenginio atmintį galite tiesiai iš pagrindinio programos ekrano, spustelėdami mygtuką „Transfer to This Device“ ir pasirinkdami perduodamą turinį. Šis metodas leidžia jums greitai paleisti atsisiuntimą, tuo pat metu negalvojant apie tai, kurį aplanką pasirinkti ar kur failus dėti. Net jei programai „sušersite“ tuo pačiu metu dainą, filmą ir keletą nuotraukų, tada ji automatiškai atpažins failų tipus ir įdės juos į atitinkamus aplankus. Atsisiųstas turinys atsiras savo vietose: dainos pasirodo aplanke “Muzika”, filmai “Video” ir fotografijos “Nuotraukose”.

Ypatingų pagyrų nusipelno filmų, klipų ir kitų vaizdo įrašų atsisiuntimo funkcija, nes jos dėka prieš perkėlimą nereikės galvoti apie failų formatus. „EASEUS MobiMover“ integruotas keitiklis, automatiškai konvertuoja vaizdo įrašus ir filmus į „Apple“ mobiliųjų įrenginių suprantamus formatus! Jų kokybė po konvertavimo išlieka tokio paties lygio.

Paskutiniame skirtuke „Custom“ skyriuje yra pilnavertė failų tvarkyklė. Jo pagalba galite ištrinti įvairius duomenis iš savo mobiliojo prietaiso, taip pat įkelti failus į savo „iPhone“ ir „iPad“. Kai kuriuose skyriuose failų tvarkyklė siūlo papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, muzikos skyriuje galite ne tik atsisiųsti dainų ir muzikos albumų, bet ir sujungti juos į grojaraščius.

Išvados

“EaseUS MobiMover” yra puiki “iTunes” alternatyva. Programa leidžia be jokių apribojimų perkelti šimtus ar net tūkstančius failų iš kompiuterio į “iPhone” ir atgal įdedant minimaliai pastangų. Ir visa tai siūloma visiškai nemokamai!

Atsisiųsti “EaseUS MobiMover”

Beje, šiuo metu EASEUS švenčia 14 metų įkūrimo sukaktį ir ta proga jų sukurtomis programomis besinaudojantiems asmenims yra tikimybė laimėti “iPhone 8” arba 500 dolerių. Daugiau apie akciją sužinosite paspaudę čia.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(17)
(5)
(12)

Komentarai (1)