Dar vienas priminimas nežaisti prie bėgių - „Lada Niva“ prieš traukinį neturėjo šansų išgyventi (Video)  ()

Omsko srityje (Rusija) užfiksuotas labai pavojingas incidentas. Netoli stoties traukinys sutraiškė ant geležinkelio bėgių įstrigusį seną „Niva“ visureigį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vienas iš lengvojo automobilio ekipažo narių nelinksmą nuotykį įamžino vaizdo įraše. Jame galima aiškiai matyti, kad užvažiavęs ant pylimo vairuotojas bandė kirsti geležinkelio bėgius, tačiau tuomet užstrigo.

Už kadro girdimas vieno iš vyrų pasiūlymas įjungti priekinį tiltą, tačiau į tai vairuotojas atsakė, kad perdavimas neveikia.  Varomas vien galine ašimi visureigis negalėjo pajudėti nei pirmyn, nei atgal.

Netrukus pasigirdo išgąstingas šūksnis apie atvažiuojantį traukinį. Visai nutrūktgalvių kompanijai teko palikti automobilį ir pasitraukti nuo bėgių.  Kaip skelbia rusų žiniasklaida, šioje avarijoje niekas nenukentėjo.

Užfiksuotas incidentas įvyko spalio 14 dieną, o dviem dienom anksčiau tame pačiame regione ant bėgių buvo sutraiškyta kita „Niva“.  Kaip rašo portalas bk55.ru, tuomet pasekmės buvo liūdnos – žuvo automobilio vairuotojas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(3)
(8)
(-5)

Komentarai ()

Susijusios žymos: