Išmanieji telefonai su pačia geriausia priekine kamera pagal „DxOMark“ (Video)  ()

Populiarusis kamerų reitingo projektas „DxOMark“ pagaliau pradėjo vertinti priekines išmaniųjų telefonų kameras. Bendrai išbandyta 12 įrenginių ir pirmoje vietoje atsirado „Google Pixel 3“ ir „Samsung Galaxy Note 9“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasak Varle.lt telefonų specialistų kameros parametras įeina į TOP 5 svarbiausių parametrų renkantis telefoną sąrašą. Jaunimui ir asmenukių gerbėjams vis dažniau svarbiu aspektu tampa ne tik galinė, bet ir priekinė išmaniųjų kamera. Šiandien išmaniųjų flagmanai pasižymi labai panašiu fotografavimo kokybės lygiu, todėl renkantis įrenginį praverčia įvairūs testai ir reitingai.

Jeigu jums priekinė telefono kamera yra vienas svarbiausių parametrų, „DxOMark“ sudarytas reitingas gali būti naudingas. „DxOMark“ paskelbė pirmąjį išmaniųjų telefonų su geriausia priekine kamera reitingą. Remiantis „DxOMark“ geriausias asmenukių kameras turi „Google Pixel 3“ ir „Samsung Galaxy Note 9“. Šiems modeliams priskirti 92 taškai. Pirmajam išmaniųjų su geriausia prekine kamera penketukui dar priklauso „Xiaomi Mi Mix 3“, „iPhone Xs Max“, „Galaxy S9+“ ir „Google Pixel 2“. „DxOMark“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame paaiškina, kokiu būdu buvo tikrinamos ir vertinamos priekinės išmaniųjų kameros.   

Išmanieji su geriausia priekine kamera:

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Varlė.lt
Varlė.lt
(2)
(2)
(0)

Komentarai ()