„Šiuo metu tai neabejotinai geriausias 3D spausdintuvas savo kainos kategorijoje“ ir svarbiausia, dabar siūlomas iš Čekijos sandėlio. Praktinis „Creality Ender 3“ testavimas ir apžvalgininko išvados apie jo privalumus ir trūkumus („Creality Ender 3“ apžvalga, Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

HardAxe 2019-03-05 13:30
žigulys irgi nelabai turi konkurentų kainos kategorijoje. Na Tata. Bet...
poi 2019-03-05 22:35
Laba diena, Dėkojame Jums už pateiktą informaciją. Informuojame, kad Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo 8 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad paslėpta reklama draudžiama, o 2 dalyje nustatyta, kad reklama turi būti aiškiai atpažįstama pagal pateikimo formą, jeigu tikėtina, kad reklamos vartotojai visuomenės informavimo priemonėje skleidžiamos reklamos dėl jos pateikimo formos gali neatpažinti, tokia reklama turi būti pažymėta žodžiu „Reklama“. Pažymime, kad Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo 25 straipsnio 2 dalyje nustatyta, kad teisę reikalauti, kad būtų pradėtas šiame įstatyme nustatytų reikalavimų pažeidimų nagrinėjimas, turi asmenys, kurių interesai yra pažeisti, valstybės ir savivaldybės institucijos ir įstaigos bei asmenų interesams atstovaujančios asociacijos. To paties įstatymo 25 straipsnio 3 dalyje nustatyta, kad Priežiūros institucija turi teisę pradėti nagrinėti šiame įstatyme nustatytų reikalavimų pažeidimus savo iniciatyva. Taigi, atsižvelgiant į tai, kad Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba turi teisę savo iniciatyva pradėti galimo įstatymo pažeidimo procedūrą bei atsižvelgdama į Jūsų paklausime nurodytas aplinkybes, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba įvertins bendrovės veiksmus Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo atžvilgiu ir tuo atveju, jei bus nustatytas galimas teisės aktų pažeidimas, imsis atitinkamų priemonių. Pagarbiai Nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyrius ..... Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba ...... Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius
HardAxe 2019-03-06 01:42
Aš būtent šiandien į panašų užklausimą gavau tokį patį atsakymą.
donatasv 2019-03-06 08:35
Turiu anet a6 išpradžių nusipirkus pasigailėjau, kad nusipirkau pigesni ne ender 3. Visi kišo kad šitas stabilesnis geresnis ir panašiai. Bet kada perpratau, iškalibravau įtaisiau aukščio reguletorių pamačiau kad išties lygint pigu su žiguliu tai žmogaus neturinčio supratimo apie spausdintuvus šneka. Namuose naudotis brangesniu nera prasmes. Visus juos reiks kalibruot o kokybė ne ką skirsis.
HardAxe 2019-03-06 09:51
Aš turiu Anet A8 ir leidžiu sau lyginti jei ne su žiguliu, tai su niva Taip, jis gali gerai spausdinti, bet tam reikia įdėti daug jėgų. Ir tam kartui vis dar likus viena problema grynai dėl QC, arba variklio ašis nėra tiesi, arba ant jos užmaitas diržo krumpliaratis lievas. Niva/žigulys irgi gali gerai važiuoti, bet tai nėra mašina sėdu ir važiuoju, ją reik sutvarkyt nupirkus ir labiau prižiūrėti. Dar neseniai važiodavo lietuvos raliuose lygiai su kitais RWD.
donatasv 2019-03-07 08:28
Man jį sutverus ir tinkamai suregulevus auksti jis pradejo spausdint gerai iskart. Na teko pazaist kol instaliavau aukscio davikli ir perrasiau marlino fm. Bet problema buvo mano nezinojimas. Nauja marlino fm nesusiderino su sena cura. Jei nesugebi arba nenori idet laiko derinimui mokek daug. Nes vidutines klases spausdintuvas dirbs su marlinu ir visvien taikysiesi prie plastiko reguliuosi zaisi meginsi.