4 programėlės, kurios išmokys jogos ir meditacijos  ()

Sportas, atsipalaidavimas ir dvasinė ramybė viename – taip galima apibūdinti jogą ir jos teikiamą naudą. Ir visai nebūtina ieškoti jogos studijų, ja galima užsiimti tiek namuose, tiek darbe, o pramokti jogos pagrindų jums gali padėti jūsų išmanusis telefonas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Joga apima daug skirtingų aspektų: meditaciją, koncentraciją, askezę, fizinius pratimus. Telefonų programėlės visų jų neišmokys, kadangi jos visų pirma skirtos fiziniams pratimams. Vis tik, nors telefonas jūsų nepavers jogos meistru, tačiau stiprius pradmenis suteiks. O jei joga jau užsiimate, telefonas gali jums padėti neapleisti šios veiklos“, – sako „Telia“ įrangos vadovas Aurelijus Vaičiulionis.

„Telia“ ekspertai išrinko keturias programėles, kurios padės rinkti karmos taškus joga susidomėjusiems ir ją jau praktikuojantiems:

1. „5 minute yoga“ programėlė pritaikyta pradedantiesiems, tačiau puikiai tiks ir skubantiems profesionalams. Programėlėje rasite treniruočių, kurios trunka iki 5 minučių, tad treniruotės nebus ilgos ir varginančios. Tačiau vos penkios minutės jogos per dieną padės tonizuoti raumenis ir sumažinti stresą. Be to, programėlėje galėsite sekti savo pažangą ir treniruočių rezultatus.

Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“.

2. Pradedantiesiems ir pažengusiems jogams skirtoje „Daily Yoga“ programėlėje rasite šimtus pratimų, jogos planų ir meditacijų kasdieniniams jogos užsiėmimas atlikti namuose. Žingsnis po žingsnio, virtualus treneris padės jums atlikti kiekvieną judesį, atkreipdamas dėmesį į svarbiausias detales ir taip palaipsniui įvaldyti net sunkiausias jogos pozas, pavyzdžiui, stovėjimą ant galvos. Programoje yra daugiau nei 50 treniruočių planų, taip pat galėsite prisijungti prie pasaulinės bendruomenės, kuri padės atrasti motyvacijos. Programėlės turinys yra reguliariai atnaujinamas.

Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“.

3. „Yoga Studio“ – tai jogos ir meditacijos programėlė, apimanti daugiau kaip 130 vaizdo įrašų ir meditacijų, kurių trukmė yra nuo 5 iki 60 minučių. Čia iš daugelio variantų lengvai rasite sau tinkamiausią treniruotę, o pagrindinis programėlės privalumas tas, kad joje galima susidaryti savo individualias treniruotes, renkantis iš daugelio atskirų pratimų. „Yoga Studio“ galite greitai ieškoti pratimų ar treniruočių pagal intensyvumą, fizinį pasirengimą ar trukmę.

Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple App Store“.

4. Atliekant įvairius jogos pratimus ar tiesiog medituojant, itin svarbus vaidmuo tenka aplinkos garsams. Vieniems patinka raminanti, atpalaiduojanti muzika, kitiems – įvairūs gamtos garsai. Jei turite „Android“ išmanųjį, siūlome išbandyti programėlę „Relaxing Spa Melodies: Meditation Yoga Music“ (atsisiųskite iš „Google Play“). Kaip ir sako jos pavadinimas, čia rasite įvairios atpalaiduojančios, meditacijai ir jogos pratimams pritaikytos muzikos įrašų. Jei naudojate „iPhone“, galite įsidiegti „Sounds of India - Music for Yoga, Meditation and Relaxation“ (atsisiųskite iš „Apple App Store“) – joga kilusi iš Indijos, taigi šios šalies muzika jai turėtų tikti geriausiai.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(0)
(2)

Komentarai ()