Keičiasi „Windows 10“ atnaujinimų tvarka  ()

Iki šiol „Microsoft“ per metus pateikdavo du didelius funkcijų atnaujinimus „Windows 10“ operacinei sistemai. Kiekvieno didelio atnaujinimo metu „Windows 10“ operacinės sistemos naudotojai visada susidurdavo su vienokiais ar kitokiais nesklandumais, kai kuriems netgi dingdavo duomenys.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Panašu, kad „Microsoft“ pakeis „Windows 10“ didelių atnaujinimų ciklą ir vietoj dviejų didelių atnaujinimų gausime tik vieną didelį per metus, o vietoj antro didelio bus platinamas mažas atnaujinimas.

Didieji atnaujinimai, kaip ir iki šiol, suteiks didelius pasikeitimus, taip pat gausime ir naujų funkcijų. Mažesni metų atnaujinimai bus didesni nei įprasti savaitiniai atnaujinimai, bet didelių pokyčių nesuteiks. Veikiausiai gausime įvairių klaidų pataisymų.

Sekantis „Windows 10“ atnaujinimas jau bus mažesnio tipo ir didelių pasikeitimų nesiūlys jeigu naudojama 1903 operacinės sistemos versija. Jo turėtume sulaukti kažkada rudenį. 2020 metų pavasarį mus pasieks jau didelis „Windows 10“ atnaujinimas su dar nežinomomis naujomis funkcijomis.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(23)
(24)
(-1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: