Rūbų atnaujinimo spinta arba oro valytuvas su valymo sistema, kuri nepučia oro - dar nematytos „Samsung“ inovacijos, kurios palengvins kasdienybę netolimoje ateityje (Video)  (1)

Technologijų pasaulis progresuoja taip greitai, kad nauji, dar labiau palengvinantys kasdienybę išradimai tampa visiems savaime suprantamu dalyku. Ar dabar įsivaizduotumėte savo gyvenimą be išmaniųjų telefonų, skalbimo mašinos ar siurblio? Išduosime paslaptį, kokie išradimai greitu metu palengvins kiekvieno vartotojo buitį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Įmanoma tampa tai, ko anksčiau namuose negalėjote padaryti

Žvelgiant į šių dienų pažangiausius technologijų prietaisus, kyla klausimas, ką dar galime išvysti naujo ir nematyto? Panašu, kad šiuo metu technologijų gamintojai intensyviai dirba, siekdami į vartotojų kasdienybę įnešti tai, ko iki šiol namuose nebuvo įmanoma turėti. 

Ar įsivaizduojate, kad greitu metu jums nebebus būtina palto nešti į valyklą, o prekinės išvaizdos stokojančią palaidinę tuoj pat keisti nauja? Vienas įdomesnių greitai rinkoje pasirodysiančių išradimų – rūbų atnaujinimo spinta, kurią vartotojai galės turėti tiesiog savo namuose ir, tikėtina, pamiršti sauso valymo valyklas. „Samsung“ „Airdresser“ inovacija bus lengvai įmontuojama į rūbų spintą ir leis išvalyti net giliai įsiskverbusias dulkes bei bakterijas, o įsigėrusius kvapus panaikins per keletą minučių.

Šiais laikais namuose galima turėti ne tik cheminę valyklą atstojantį valymo įrenginį, bet ir nuosavą šiltnamį. Vis labiau tobulinama išmanių augalų technologija, jau leidžia net žiemos sezonu savo namuose turėti šviežių daržovių, kaip salotos ar pomidorai, o prieskoniams tinkančius bazilikus, galima nusiskinti tiesiog gaminimo proceso metu.

Dar didesnis dėmesys švarai ir ekologijai

Viena aktualiausių šių dienų temų – ekologija, kurios technologijų bendrovės taip pat nepamiršta. Rudens pradžioje Berlyne vykusioje IFA technologijų parodoje „Samsung“ pristatė pirmąjį pasaulyje oro valytuvą su valymo sistema, kuri nepučia oro.

Įdomu tai, kad naujasis valytuvas galės sugerti 99,999 proc. dulkių dalelių ir alergenų, per vakuuminio išmetimo angą neleisdamas jiems išbėgti atgal į orą. Tai reiškia, kad vartotojai galės kvėpuoti visiškai švariu oru, be to technologija palengvins kasdienybę turintiems alergiją dulkėms ar gyvūnų plaukams.

Technologijų gamintojai stengiasi ne tik kurti energijos taupymą ir ekologiją palaikančias inovacijas, bet ir ugdyti savo vartotojų sąmoningą vartojimą ir sveikesnę gyvenseną. Galvojate, nuo ko pradėti norint sveikiau maitintis ir į kokius specialistus kreiptis?

Galbūt nustebinsime pasakydami, kad sveikos mitybos jus greitu metu galės išmokyti tiesiog šaldytuvas. Pavyzdžiui, naudodami „Samsung“ „Family Hub“ inovaciją vartotojai tiesiog savo šaldytuve ras intelektualius pirkinių sąrašus, kuriuose pateikiamos sveikesnės produktų alternatyvos. Taip šeimą galėsite nustebinti skania ir subalansuota vakariene. Namams vis daugiau galimybių suteikiantys išradimai kelia klausimą, ko dar naujo galime tikėtis ateityje?

Išmaniai kartai – išmanūs namai

Technologijų bendrovės didelį dėmesį skiria ne tik atskirų įrenginių tobulinimui, bet ir ieško vis pažangesnių sprendimų, kaip sukurti sąveiką tarp skirtingų prietaisų ir jų valdymą paversti dar patogesniu. „Smart home“ – turbūt jau ne kartą girdėta sąvoka. Tai protingo namų sistema, kuri belaidžio „Wi-Fi“ ryšio pagalba leidžia savo namus valdyti nuotoliniu būdu.

Į vieną ekosistemą sujungti prietaisai suteikia galimybę vienu metu valdyti apšvietimą, vėdinimo sistemas, signalizaciją, kiemo ar garažo vartus ir kitus prietaisus, atsižvelgiant į kiekvieno gyvenimo būdą ir poreikius.

Žinoma, norint turėti išmanius namus, geriausia apie tai galvoti juos įsirenginėjant. Tuo tarpu, jei kol kas neplanuojate įsirengi visiškai išmanių namų, gamintojai siūlo išsirinkti keletą jums reikalingiausių prietaisų ir juos susieti tarpusavyje. Pavyzdžiui, kai kurie technologijų gamintojų televizoriai leidžia savo vartotojams ekraną susieti su telefonu ir kanalus junginėti tiesiog išmaniajame, o pamiršus nustatyti skalbimą, nuotoliniu būdu jį įjungti telefonu net nesant namuose. 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(3)
(1)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: