„Lamborghini“ privalės taisyti 26 brokuotus „Aventador SVJ“ - dėl visko kaltas vienas naujas darbuotojas  ()

„Lamborghini Aventador SVJ“ - išskirtinis, retas ir labai galingas superautomobilis su V12 varikliu viduryje. Tai - naujausias ilgos „Lamborghini“ V12 šeimos narys ir ne vieno žmogaus svajonių automobilis. Tiesa, mažiausiai 26 savininkams jų „Aventador SVJ“ sukels rūpesčių - dėl vieno gamyklos darbuotojo kaltės jiems teks apsilankyti aptarnavimo centre.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jums kartais gali pasirodyti, kad esate bereikšmis sraigtelis didelės organizacijos mechanizme. Tačiau net mažiausios detalės yra svarbios. „Lamborghini“ gamykla nuolat samdo naujus darbuotojus, juos apmoko ir padeda jiems kelti kvalifikaciją. Tačiau vienas naujas darbuotojas nebuvo labai dėmesingas ir netinkamai įrengė ne vieno naujo „Lamborghini Aventador SVJ“ rankenėlių mechanizmus. Rezultatas?

JAV nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija neseniai paskelbė, jog naujų „Lamborghini Aventador SVJ“ ir „Aventador SVJ Roadster“ savininkai turės apsilankyti remonto centruose. Dėl netinkamo vidinės rankenėlės veikimo žmogus gali būti įkalintas automobilio viduje. Tai yra, vairuotojas niekaip negalės savarankiškai išlipti ir turės kviestis pagalbą, nes išorinės rankenėlės tų pačių problemų neturi.

Tiesa, šis defektas paveikė tik 26 automobilius (bent jau tiek jų yra JAV). Juos pakankamai lengva atsekti ir „Lamborghini“ netruks ištaisyti klaidos. Tai - didelis mažų gamybos apimčių privalumas.

„Lamborghini“ pakvietė paveiktų automobilių savininkus registruotis. Jiems, žinoma, už rankenėlės mechanizmo pakeitimą mokėti nereikės. Neskelbiama, ar tas darbuotojas sulaukė kokios nors nuobaudos, tačiau „Lamborghini“ teigia, kad jis nebuvo tinkamai apmokytas, todėl į jo klaidą galbūt bus pažiūrėta atlaidžiau.

„Lamborghini Aventador SVJ“ ir „Aventador SVJ Roadster“ nėra prasčiausia vieta įstrigti. Iki 100 km/val. „Aventador SVJ“ įsibėgėja per vos 2,8 s, o maksimalus automobilio greitis viršija 350 km/val. Jis yra varomas ir vairuojamas visais ratais. Salonas yra dengtas prabangiomis medžiagomis, turi gerą garso sistemą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(11)
(6)
(5)

Komentarai ()