Amerikiečiai tėvas ir sūnus 3D spausdintuvu gamina „Lamborghini“ kopiją: išgirdusi tokį sumanymą, „Lamborghini“ nusprendė padaryti šeimai staigmeną (Video)  (1)

Amerikiečiai Sterlingas Backus ir jo 12-metis sūnus Xanderis ne vieną vakarą praleido žaisdami kompiuterinį žaidimą, kuriame vis vairuodavo ypatingą superautomobilį – „Lamborghini Aventador“. Ir vieną dieną Xanderis paklausė tėvo, ar jiedu galėtų tokį automobilį pasigaminti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Idėja abu taip sužavėjo ir uždegė, kad jiedu nusprendė išties pamėginti pasigaminti „Aventador“ kopiją. Tam, kad jų darbas būtų kuo tikslesnis, jiedu pasitelkė 3D spausdintuvą.

„Nėra lengva, padarėme nemažai klaidų, tačiau kas kartą, kai uždedame kažkurią detalę, suprantame, kad turime šį projektą pabaigti“, – kalbėjo S. Backus, su sūnumi prie gaminamo automobilio plušantis jau beveik dvejus metus.

Apie ypatingą jų tikslą išgirdo ne tik aplinkiniai, bet ir „Lamborghini“. Kompanija nusprendė likus kelioms dienoms iki Kalėdų surengti šeimai staigmeną ir jų garaže pastatė tikrąjį „Aventador“.

Gamintojas automobilį šeimynai paskolino net kelioms dienoms, mat, tikino „Lamborghini“, tėvas ir sūnus įrodė, kad išties mėgsta ir vertina šį gamintoją.

Visą šią istoriją „Lamborghini“ užfiksavo ir ir jaukiame kalėdiškame vaizdo klipe.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: delfi.lt
(52)
(7)
(45)

Komentarai (1)