O čia tai brokas: paaiškėjo, kad visi populiarieji telefonai „Redmi Note 9“, „Redmi Note 9S“ ir „Redmi Note 9 Pro“ turi labai nemalonų defektą, kuris pasimato tik laikui bėgant  ()

„Xiaomi“ pavyko sukurti prietaisus, kurie būtų subalansuoti tiek dizaino, tiek specifikacijų atžvilgiu. Visi „Redmi Note 9“ serijos modeliai gavo gerus ekranus, galingus lustus ir padorias kamerų sistemas. Tačiau dabar sužinota apie nemalonią kameros problemą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Internete pasipylė skundai dėl „Redmi Note 9“ serijos kamerų. Vartotojai pranešė, kad lęšius dengiantis stiklas neužtikrina reikiamo sandarumo. Dėl netinkamo surinkimo susidarė tarpai, per kuriuos dulkių ir šiukšlių dalelės patenka į vidų. Šį defektą turi „Redmi Note 9“, „Redmi Note 9 Pro“ ir „Redmi Note 9S“. Tik „Redmi Note 9 Pro Max“ savininkai išvengė šios problemos.

Pirmieji skundai pasirodė dar prieš du mėnesius. Tąkart „Xiaomi“ padalinio Indonezijoje vadovas pranešė, kad yra pavienių kamerų užteršimo atvejų, ir įmonė ketina sustiprinti kokybės kontrolę. Tada skundai kuriam laikui baigėsi, bet dabar jų skaičius vėl auga.

Šis defektas yra visiška „Xiaomi“ kaltė, tačiau gamintojas nekomentuoja to, kas nutiko. Susidūrusiems su tokia problema patariama kreiptis į pardavėją su prašymu pakeisti telefoną.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(39)
(5)
(34)

Komentarai ()