„Zaiser Electrocycle“ - įspūdingų formų motociklas, kuris pasižymės ne viena keista savybe  ()

Kolorade įsikūręs startuolis „Zaiser Motors“ ruošiasi gaminti ypatingą motociklą. Įspūdingas retro-futuristiškas dizainas bus tiek viena iš įdomių jo savybių.


„Zaiser Electrocycle“ - tai didelis motociklas, skirtas ilgoms kelionėms. Turint omenyje, kad jis yra elektrinis, tai atrodo kaip labai ambicingas projektas. Elektriniai motociklai įprastai turi mažas baterijas ir dažniau sukiojasi mieste. Maksimalus „Electrocycle“ greitis sieks 193 km/val., todėl greitkelyje jis nebus retas svečias. 100 km/val. šis motociklas pasieks per mažiau nei 4 sekundes.

„Zaiser Electrocycle“ pasižymi retro-futuristiškų dizainu. Ilga ratų bazė leido sumažinti motociklo siluetą. Jis turi degalų bako imitaciją, po kuria slepiasi nemažas baterijos modulis. Galinis „Electrocycle“ ratas yra pridengtas dailiai riestu purvasaugiu.

Skaitomiausi Naujausi

 

„Zaiser Electrocycle“ tarp įkrovimų nuvažiuos 480 km. Tai - daug geresni duomenys nei dabartinis rinkos vidurkis. Tiesa, tuo sunku patikėti.

Mat „Electrocycle“ baterijos talpa yra vos 17,5 kWh. 20 kWh ir didesnes baterijas turintys elektriniai motociklai tiek toli nevažiuoja. Be to, „Electrocycle“ nėra labai mažas. Gamintojas teigia, kad tokį rezultatą pavyko pasiekti geros aerodinamikos ir lengvų medžiagų dėka. „Electrocycle“ baterija bus išimama, kad galėtų būti įkrauta namie.

 

Beje, „Electrocycle“ bus varomas dviem ratais. Kiekvienas motociklo ratas turi nuosavą variklį - tai turėtų pagerinti stabilumą. Ašyse sumontuoti varikliai paliko daugiau vietos motociklo centre. Be to, taip sumažintas priežiūros reikalaujančių mazgų skaičius (jokių diržų ar grandinių).

„Zaiser Electrocycle“ rinką pasieks 2023 metais ir turėtų kainuoti 20-25 tūkstančius dolerių.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(13)
(7)
(6)

Komentarai ()