Pirma lietuviška programėlė šeimoms: bendrauti, matyti, priminti – analogas Švedijoje bei Suomijoje sulaukė didžiulio populiarumo  ()

Kur yra jūsų vaikas? Ar nepamirš namų darbų grįžęs iš mokyklos? Ar visa šeima žino, kad šiandien vakarieniaujame 7 valandą? Tokias gyvenimiškas situacijas padės spręsti „Telia Smart Family“ – pirmoji išmani šeimos bendravimo platforma Lietuvoje. Nemokama, visų operatorių klientams prieinama programėlė skirta saugiai susirašinėti, matyti šeimos narių buvimo vietą ir gauti su ja susijusius priminimus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Programėlės idėja kilo pastebėjus, kad didžiausi sunkumai šeimose yra susiję su komunikacija ir planavimu. Kaip pasiekti visus šeimos narius viena žinute, nepriklausomai nuo socialinių tinklų? Kaip ką nors priminti vaikams arba kaip žinoti, ar jie saugiai grįžo namo po mokyklos? Tam su kolegomis iš Švedijos sukūrėme šiuolaikinį bendravimo įrankį, kad gyvenimas šeimoje vyktų sklandžiau, būtų mažiau priekaištų ir daugiau saugumo“, – sako „Telia“ Privačių klientų vadovas Nortautas Luopas.

Programėlėje „Telia Smart Family“ („Google Play“, „Apple App Store“) šeimos nariai gali privačiai ir saugiai bendrauti, dalintis nuotraukomis, komentuoti ir reaguoti į vieni kitų įrašus, taip pat matyti vieni kitų buvimo vietą ir nustatyti priminimus.

„Telia Smart Family“ pirmiausia skirta turintiems vaikų, kurie pradeda savarankiškai eiti į mokyklą ar leisti laiką namuose. Tėvai ne tik gali bet kada susisiekti su vaikais ir matyti, kur jie yra, bet ir nustatyti su jų buvimo vieta susijusius priminimus. Pavyzdžiui, jei tądien yra kūno kultūros pamoka, ryte išėjęs iš namų vaikas iš karto gali gauti priminimą: „Nepamiršai sportinės aprangos?“ O grįžusį namo po mokyklos jį pasitiks mamos ar tėčio iš anksto parašyta žinutė: „Lazanija – orkaitėje, pasišildyk ją 10 minučių 180 laipsnių temperatūroje. Pavalgęs pavedžiok šunį.“

 

Ši nemokama programėlė Švedijoje bei Suomijoje sulaukė didžiulio populiarumo – ją parsisiuntė jau virš 150 tūkst. žmonių. Lietuvoje išmaniąją šeimos bendravimo platformą visą vasarą testavo per 700 „Telia“ darbuotojų ir jų šeimos narių. Atsižvelgus į atsiliepimus ir patarimus, programėlė buvo patobulinta ir dabar ja gali naudotis visi Lietuvos gyventojai.

„Telia“ programėlę ir toliau planuoja tobulinti, ateityje įtraukiant naujas funkcijas bei galimybes.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(1)
(1)
(0)

Komentarai ()