Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
   	Borland  2009-05-10 12:45
   
	Pagamini 4 bandomuosius lektuvus uz 250 mln doleriu ir tikiesi kad jie atlaikys bent 5 min  kada lietuvoj tokius imsim bandyt? 
   
   	kionig  2009-05-10 19:35
   
	Pasvajok ir praeis  Gimes sliauzioti - skraidyt negali 
   
   	Arns  2009-05-10 21:41
   
	krize, kokia krize? Amerikieciai gali pagyventi ir palapinese, bet lektuvus del 5 minuciu pagaminti sugalvoja ne vien rusai  , tiesa anie kaltinami lesu svaistymu, o sitie vadinami mokslo ir pazangos galimybiu vystytojais 
   
   	Kęstutis  2009-05-10 23:30
   
	
O Jūs bent pagalvojot kiek anksčiau paleidimui į kosmosą erdvėlaiviai reikalavo pinigų? Ir kiek reikalaus jei šis projektas pasiseks? Trumparegiškumas nėra blogai, bet jeigu nėra toliaregiškumo tai blogai tam pats laikas užsidėti akinius 
O dėl Rusijos elementaru, pasižiūrėkit į skaičius kiek JAV skyrė pinigų kariuomenei ir kiek Rusija tada suprasit, kad per didelis susikoncentravimas į ginklus Rusų nėra investicija, tai tik žmonių sąskaita investicija į techniką kuri sensta.
   
   	Nerkus  2009-05-11 15:22
   
	jei gerai supratau sis lektuvas buvo aprasytas Dan Brown knygoje "Meteoritas". Knygos pradzioje yra prierasas, kad "visos knygoje aprasytos technologijos yra sukurtos" (tikslios citartos neatsimenu ir knygos po ranka neturiu). tai galima suprasti, kad lektuvas jau buvo senokai pagamintas ir gal net isbandytas.
   
   	kionig  2009-05-11 15:26
   
	Sukurti breziniai ir koncepcijos guli pentagone 
   
   	HiTech  2009-05-11 15:30
   
	
O tada kaimo zmogelis pamates sekundei nso pagalvojo kad tai ateiviai ir apskelbe visiems aplinkiniams kaimieciams 
   
    Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
    Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
    paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
  
Viršgarsinis naujos kartos orlaivis „Waverider“ paruoštas testiniam skrydžiui