Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Impintinas 2012-03-30 10:01
Turbūt dabar toks naujas reklamavimosi ar atkreipimo į save būdas - parašyti apie įmonei keliamas bylas (kurios dažnai būna nepagrįstos arba akivaizdu, jog įmonė laimės), apie kokį nors nereikšmingą įvykį bendrovėje (Foxconn taisyklių punktas dėl draudimo žudytis) ar pan.
Šiuo atveju asmuo, manau, nelaimės. Tikriausiai nukreipiama į kitą tikrą asmenį, kuris padarė kokią nors nusikalstamą veiką. Taigi abu asmenys turi tiek pat teisių į vardą.
Kažkiek susijęs atvejis buvo Vakarų Europoje. Ten laikraštis parašė išgalvotą istoriją apie išgalvotą asmenį su išgalvotu vardu. Atsitiko taip, jog toks asmuo tokiu vardu iš tikro egzistavo. Kreipėsi šis asmuo dėl teisės į vardą pažeidimo, tačiau teismas jo reikalavimo netenkino, nes nusprendė, jog laikraštis neturėjo mintyje jo asmens konkrečiai.
Čia truputį kitokia situacija ir kitoje šalyje vyko, tačiau parodo, kad vardas nėra šventa karvė.
buzas69 2012-03-30 10:05
Mane technologijos.lt naujienos, svelniai tariant, stebina.
Mbucks12 2012-03-30 10:48
nu juokinga.
pvz as zurnalistas ir rasau straipsni apie Charlie Mansona. Charlie Mansonas yra populiarus, daug kas jo iesko ir pns, tai ji ir meta. Dabar JAV kur nors Nebraskoje gyvenantis kitas Charlie Mansonas kuriam 17 metuku panorejo pasieskot apie save info googlej ir rado straipsni apie garsuji Mansona. Tai ka dabar, trinkt raktazodzius apie killeri, kuri zinos puse pasaulio tam, kad berniukas galetu suzinot apie save info ? Juokdariai jomajo...
revas 2012-03-30 11:34
ne, raktažodžių netrinti... bet nedėti jų į automatinius pasiūlymus. jeigu žmogus nori sužinot apie charlie mansoną killerį, tegu taip ir ieško, o ne charlie mansonas ir automatiškai google metą killerį, dar nepaspaudus search mygtuko. visa kalba apie tą
DJ_LFS 2012-03-30 13:11
mane pati funkcija uzknisa, nes kai vedu raktazodi, tuo metu googlej kazkas pasikeicia ir ta raktazodi reikia pervesti, zodziu ziauriai neaptogi ir erzinanti funkcija.
Swift RR 2012-03-30 14:58
Čia, matyt, gyvūnų teisių atstovai pabandė prisikabinti ir prie žmonių teisių, nes ką aš skaitau yra bukumo viršūnė.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
“Google” paieškos funkcija “autocomplete” pažeidžia žmonių teises?