Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
SaliamonXP 2012-10-03 09:10
Seip tai daugiau konstruktyvia kritika megstu, bet tavo postas tai tokia nesamone, kad tik ir norisi tave i koki durnyna uzdaryti. "Susirask gersni darba"?!?! cia toks socialiai zeidziantis teiginis, kad net sunku nupasakot.
PS visiskai sutinku su Erodas'u nera tie windowsai kazkokia sventa karve. Nera ir google. Kinijoje nera facebook ir rusijoje niekas nenaudoja. Turi savo atmainas ir puikiausiai gyvena. Windows uzlinks, tikrai pasaulis neapsivers. O su muzikos irasu kompanijom, tai kartojasi eilinis istorinis bandymas sukisti dzina i buteli. Beprasmiska. Jie zaidzia zaidima kurio nelaimes. Prades uzdarineti zmones tai, tai mase nustos siustis (tarkim). Bet kas gudresni ant kompu, tai prades naudoti koki Tor neta, ar kita sifruota aninimisko rysio reikala. Praeis biski laiko ir vel visi naudos. Cia kaip su Gandziu, jei visa tauta ima ir daro kazka (garina druska, siunciasi muzika), leisk kokius nori istatymus, visu i kalejima neuzdarysi.
Osiris 2012-10-03 09:49
Atsigauk nuo pigaus vyno, nes tikrai tuoj i durnyna tave issiusim. Koks skirtumas kiek zmogus uzdirbs - lobistai vistiek kainas pakels uz savo shudo neverta produkcija.
kroitus 2012-10-03 10:49
Gali lįst gilyn į istoriją, tai muzikos pramonė VISADA elgėsi taip pat. Kai atsirado pirmieji grotuvai, fortepijonų gamintojai norėjo juos uždrausti, nes bijojo, kad jų pardavimai kris, o žmonės nebeis į koncertus. Fortepijonai iki šiol gaminami, koncertai vyksta... Taip ir su internetu - parėkaus, parėkaus kompanijos, o tada prisitaikys, pamatę, kad kitaip neišeina.
Šiaip tai pačios įrašų kompanijos sugadino savo verslą augindami ne klausytojus/žiūrovus, o vartotojus, kuriems svarbu gauti daug, kuo pigiau. O internete išvis - nemokamai galima gaut... Fizinių laikmenų ateitis - nebent kolekcionieriai.
Jei kalbėt apie pačius autorius, o ne jų teisių turėtojus, tai kūrėjų ateitis - betarpiškas bendravimas su klausytojais/žiūrovais. Nes kaip rodo patirtis, atlikėjai gauna žymiai daugiau naudos negąsdindami savo klausytojų represijom, bet bandydami rasti su jais bendrą kalbą.
Dar dėl lietuvių muzikantų. Net jei piratavimo nebūtų, mūsiškiai muzikantai iš įrašų niekada daug neuždirbtų - rinka per maža. Turi būt arba labai populiarus, arba mokėt kitaip suktis.
Swift RR 2012-10-03 16:06
Šiais laikais yra taip: kas nori tas ir moka, kas nenori- nemoka. Pasirinkite ir nesibarkite.
nondescript 2012-10-03 16:17
Geras pastebėjimas
BadAss 2012-10-03 17:19
Manau yra kitaip, kas masto - tas nemoka, ksa nemasto - tas moka
Erodas 2012-10-04 01:46
sakau jog ZMONES PIRATAUJA o ne as, cia ne kazkokios asmenines problemos su pinigais o GLOBALINES ir visi darbo tikrai nesusiras kad galetu sau leisti pirkti o ne siustis. ir jeigu smegenys pas tave butu ne siknoje tai suprastum kad butent tai ir noriu pasakyti jog tos visos madingos programos labai greitai butu perdarytos ant linux platformos vos tik pradetu zmones ant linuxo mestis neturedami kitos iseities. zodziu m$ plonu ledu vaiksto, siek tiek pabaugina baudomis ir t.t. kad vienas kitas procentas isigandusiu vartotoju legalizuotusi bet i viska kartu ir pro pirstus ziuri nes nori dominuoti rinkoje, t.y. neprarasti rinkos kad netycia nepataptu niekam neidomus paskiau
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Japonijoje už piratavimą internete gresia iki 10 metų kalėjimo