Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
enjoy.slurm 2015-05-10 11:54
Supply and demand, my friends.
Kam riboti tai, kas turi didžiulę paklausą?
1 vartotojas tikrai daug energijos nesuvalgo, jis pats galėtų ją pasigaminti, naudodamas saulės kolektorius, mini vėjo jėgainę ir t.t.
PS. emigracijos srautai , pradėjus limituoti prieigą prie interneto, būtų atvirkštiniai, negu yra dabar UK.
Gediminas Jurgaitis 2015-05-10 13:37
pilstymas is tuscio i kiaura.. lygina dabartiniu technologiju energijos sanaugas 2035 metams. tai reiketu pasiziureti kokios technologijos buvo pries 20 metu ir kokios energijos sanaudos buvo tada, pazanga akivaizdi. Technologiju raida nesustojo ir sustoti neatrodo, kad ruosiasi. Pasakymas, kad 2035 metais technologiju energijos sanaudos bus tokios pat yra visiska nesamone.
zyzelis 2015-05-10 13:41
Geruliai britai, rašo, kad jų routeriai ryja neproporcingai daug ir jei sudvigubintų pralaidumą, dvigubai ir elektros rytų.
IŠ tikro taip, lyginti šių metų end-juzerių technologijas su 35 metų kažkaip švelniai tariant nekorektiška.
kestutisz 2015-05-10 14:48
"Britų mokslininkų" folkloras ar čia jau realiai?
crashas 2015-05-11 00:41
Pirma cia Anglijoje reiktu kad interneto tiekejai siek tiek daugiau atsizvelgtu i vartotoju poreikius. Kainos kyla ganetinai jauciamu tempu(be perspejimu, sutikimu ir t.t..), greitis vos ne vos, o va del signalo kokybes nera ka kalbet(kalbant apie tai ka gauni uzsisakant). Norint visam name tureti interneto rysi 1 router'io neuztenka reikia bent 1 ar 2 stiprintuvu arba kaip mano atveju - naudoju 2 router'ius, nors tiesa sakant vos puse namo teturi signala. Ir siaip tinklai yra paprasciausiai perkrauti del prekybos centru. Speju va cia ir prasideda energijos vartojimas. Pradziai gal uztektu apriboti sunaudojima versle, o ne visiems ar tik eiliniams vartotojams.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Geri laikai greit baigsis? Internetas be ribojimų 2035 m. suvartos visą D. Britanijoje pagamintą energiją