Iš kojų verčiantis naujausias MSI žaidimų kompiuteris: ar gali būti abejingų tokiam „monstrui“?  ()

MSI daugiausia žinomas kaip žaidimų nešiojamųjų kompiuterių, pagrindinių ir grafikos plokščių gamintojas. Gamintojo nešiojamųjų kompiuterių ekspertai taip pat vysto projektą „Vortex“, o už kitas stalinių kompiuterių serijas ir barebone rinkinius yra atsakingas monoblokų projektavimo skyrius, kuris ir paruošė „MSI Aegis Ti“. Naujiena išsiskiria ne tik galingu „Skylake“ procesoriaus ir diskrečiosios „Pascal“ grafikos plokštės deriniu, bet ir, anksčiau „Aegis“ šeimoje nematyta, apšvietimo sistema „Mystic Light“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Aegis Ti“ konstrukcija panaši į kitus, senovės Graikijos dievų garbei pavadintos serijos, kompiuterius. Yra galimybė įdiegti papildomus kaupiklius, tame tarpe RAID 0 masyvą, sudarytą iš M.2 NVMe SSD.

Etaloninė PC konfigūracija apima šiuos komponentus:

  • Pagrindinė plokštė: MSI su Z170 lustu (MS-B9031 ver.0B ženklinimas);
  • Procesorius: Intel Core i7-6700K (4 branduoliai, 4,0 / 4,2 GHz), skysto aušinamo sistema;
  • Vaizdo plokštė: „Gaming“ serijos „MSI GeForce GTX 1080“ SLI tandemas;
  • RAM: 32 GB SO-DIMM DDR4-2400 (iki 64 GB);
  • Kaupiklis: M.2 NVMe 256 GB SSD ir 2 TB kietasis diskas (7200 aps / min);
  • Optinis įrenginys: DVD Super Multi (plonas);
  • Maitinimo blokas: 850 W, 80 PLUS Platinum;
  • Papildomai: „Killer Wireless-AC 1435“ ir „Killer E2400“ tinklo adapteriai, Audio Boost 3 (Realtek ALC1150) garsas, 120 mm korpuso aušintuvai.

Ko gero, „Aegis Ti“ versijų bus keletas: nuo barebone sistemų, kurias reikės savarankiškai baigti komplektuoti, iki „visko prikimšto“ PC su pele ir klaviatūra komplekte. Bazinė versija kompiuterio turi 506 (L) × 196 (W) × 510 (H) mm matmenis ir sveria 14,3 kg. Stovas nuo korpuso nenuimamas.

Ant priekinio įvesties-išvesties skydelio, be viso kito, yra USB 3.1 A ir C tipo jungtys su 10 Gbit/s pralaidumu ir „VR Link“ (HDMI) sąsaja, skirta virtualios realybės šalmo prijungimui. Žemiau įsikūręs „MSI Gaming“ logotipas yra „Intel“ procesorių su priesaga K („Core i7-6700K“ arba „Core i5-6600K“) automatinio paspartinimo mygtukas.

„Mystic Light“ apšvietimas leidžia sukurti įvairius šviesos efektus, kurie valdomi naudojant „MSI Gaming Center“ aplikaciją. Priekinio skydelio švytėjimas gali keistis ir pagal muzikos ritmą.

„Aegis Ti“ modelių kainos turėtų paaiškėti po keleto dienų, o pardavimų pradžios tikimasi rugpjūčio pradžioje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(42)
(16)
(26)

Komentarai ()

Susijusios žymos: