„Gyventi iki 150 metų taps ne tik įmanoma, bet ir neišvengiama“ (16)
„Galėsite pasirinkti, kiek laiko gyventi“.

© geralt (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/digitization-transformation-hand-4667371/
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Ilgaamžiškumo ekspertas Gary Brecca papasakojo, kaip dirbtinis intelektas gali pakeisti žmogaus gyvenimo trukmę.
150 metų gyvenimo trukmė netrukus bus ne tik įmanoma, bet ir neišvengiama, teigia biologas ir biohakeris Gary Brecca.
Interviu su „Fox Nation“ laidos vedėju Seanu Hannity Brecca sakė:
„Jei gyvensite po penkerių metų, tikrai tikiu, kad galėsite pasirinkti, ar gyventi iki 120, ar net 150 metų“. Brecca atvirai kalbėjo, kaip šiuolaikinės technologijos griauna senas biologines ribas.
Pasak jo, dirbtinis intelektas, biomokslas ir ankstyvoji diagnostika tobulėja tokiu greičiu, kad gyvenimo trukmės pratęsimo revoliucija jau prasidėjo: „Didieji duomenys nemeluoja. Jie neturi jokių išankstinių nuostatų. Dirbtinis intelektas gali analizuoti šimtus trilijonų kintamųjų ir priimti sprendimus.“
|
Jis prognozuoja, kad netolimoje ateityje technologijos leis žmonėms tiesiogine prasme kontroliuoti savo likimą, įskaitant ir savo gyvenimo trukmę: „Jei norite, galite gyventi iki 220 ar 250 metų.“
Brecca jau padeda elitiniams sportininkams ir įžymybėms prailginti savo „sveiką gyvenimą“ ir pašalinti rimtas problemas, taikydama individualizuotus sprendimus, pagrįstus šiais protokolais. Tarp jo klientų yra UFC prezidentas Dana Frederic White'as. („Ultimate Fighting Championship“ yra Las Vegase įsikūrusi tarptautinė sporto organizacija, rengianti mišrių kovos menų kovas visame pasaulyje.) Pasak Breccos, jis padėjo White'ui pratęsti savo gyvenimo trukmę nuo 10 iki beveik 40 metų, pašalinant metabolinį sindromą.
Metodas apėmė visišką gyvenimo būdo pakeitimą: mitybos korekciją, šviesos terapiją, kvėpavimo pratimus, asmenines treniruotes ir apsiliejimą šaltu vandeniu.
Be technologijų, Brecca pabrėžia vieną svarbų, bet nepakankamai įvertintą ilgaamžiškumo veiksnį: socialinius ryšius ir sąveiką su kitais žmonėmis.
Biohakingas – tai sveikatos ir sportinių rezultatų gerinimo metodas, pagrįstas eksperimentavimu su savo kūnu ir įvairių metodų, įskaitant dietą, mankštą, medicinos technologijas ir kt., naudojimu.