Net iki 936€ pigiau fantastiški el. dviračiai - su kuponais super ribotas kiekis (Video, „BEZIOR X500 Pro“ ir „Samebike MY-SM26“)  ()

Mažiausios kainos

Specialūs kuponai

Labai ribotas kiekis

Iš Vokietijos sandėlio

1) „BEZIOR X500 Pro“ el. dviratis - 500W, vos per 4,9 sek. pasiekiantis 30 km/h greitis ir vienu įkrovimu iki 100 km

2) „Samebike MY-SM26“ el. dviratis - 350W, 48V 8Ah, vienu įkrovimu iki 80km


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„BEZIOR X500 Pro“ el.dviratis

1899,99€ -936 1899,99

963,99 €

Imu!

iš Vokietijos

Kuponas: CC5P

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Pabrėžiama, kad visus mokesčius sutvarko Cafago, tad pirkėjams niekuo rūpintis nebereikia. Kokią kainą matote užsakymo pabaigoje, tokia ji ir yra galutinė.

Belieka išsirinkti norimą įrenginį, pasinaudoti nuolaidos kuponu, sumokėti reikiamą sumą ir per kelias dienas jis bus pristatyta Jums į namus.

„BEZIOR X500 Pro“ - labai geros kainos ir įspūdingų parametrų elektrinis dviratis.

Ir dabar Cafago teigia, kad jis parduodamas už mažiausią kainą bei iš Europos sandėlių. Tad jokių mokesčių ir labai greitas pristatymas į Lietuvą.

Taip pat pasiūloje galime rinktis iš dviejų „BEZIOR X500 Pro“ modelių spalvų: Army Green arba juodos bei geltonos spalvų derinio.

„BEZIOR X500 Pro“ yra galingas, puikiai pagamintas ir apžvalgininko giriamas elektrinis dviratis.

Pradėkime nuo to, kad „BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis yra pagamintas iš tvirto aliuminio rėmo. Juo gali važiuoti net iki 200 kg svorio žmogus.

Šio dviračio sėdynės aukštis yra reguliuojamas, kas reiškia, jog juo gali važiuoti įvairaus aukščio žmonės - iki 190 cm ūgio yra patogiausia. Štai kokie dviračio parametrai: 185 x 105 x dėl reguliuojamos sėdynės aukštis 80 - 95 cm.

Verta pažymėti, kad jis yra pilnai sulankstomas. Taip jis tampa labai kompaktiškas ir lengvai tilps į automobilio bagažinę: 100 x 95 x 45 cm.

Kalbant apie technines dviračio specifikacijas, tai yra 500W elektros variklį turintis elektrinis dviratis.

Jis aprūpintas išimamu 48V 10.4Ah baterijų paketu. Patogus dalykas. Nereikia viso dviračio gabenti prie rozetės. Baterija yra įkraunama per 4-6 val.

Kiek jos užtenka? Gamintojas teigia, kad vien elektra nuvažiuosime iki 45 km. Jei minsime pedalus ir elektros motoras mums padės - iki 100 km.

„BEZIOR X500 Pro“ yra pilnai atsparus vandeniui. LCD ekranas taip pat. Atitinka IP54 standartą.

Svarbu ir tai, kad dviratis turi 20 colių dydžio pripučiamus ir 1,95 colių pločio ratus. Su tokiais ratais aprūpintu dviračiu galima gana drąsiai važinėti praktiškai bet kokiais paviršiais: tiek mieste, tiek ir miško keliais.

„BEZIOR X500 Pro“ sveria 23 kg, tad jis skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važiuoti iki 190 cm aukščio ir 200 kg svorio žmogus.

Kalbant apie išvaizdą, tai „BEZIOR X500 Pro“ yra patrauklus elektrinis dviratis.

Jis taip pat priekyje turi LED žibintą, kuris aktyvuojamas su LCD ekranėliu ir jame esančiais valdymo mygtukais.

Ant vairo yra įrengtos visos reikalingos valdymo rankenėlės, kuriomis valdomi diskiniai stabdžiai, perjungiamos 7 Shimano pavaros, pasirenkami važiavimo režimai bei kontroliuojamas akceleratorius.

„BEZIOR X500 Pro“ palaiko 3 pagrindinius važiavimo režimus: vien elektra, elektra+minant pedalus, vien minant pedalus.

Mechaniniai diskiniai stabdžiai, amortizatoriai, galingas 500W bešepetėlinis elektros variklis, itin talpi bei išimama baterija, geba įveikti ir iki 30 laipsnių įkalnes, ergonomiška sėdynė, sulankstomas ir kiti privalumai. Šaunus dviratis.

„BEZIOR X500 Pro“ apžvalga (portugalų kalba):

   
Rekordinė kaina!

„Samebike MY- SM26“ el.dviratis

1249,99€ -460 1249,99

789,99 €

Imu!

iš Vokietijos

Kuponas: CCM26

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

 

„Samebike MY-SM26“ yra puikiomis techninėmis specifikacijomis pasižymintis elektrinis dviratis ir dabar parduodamas už mažiausią kainą.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad už tokią kainą beliko paskutiniai vienetai, tad paskubėkite pasinaudoti proga.

„Samebike MY-SM26“ - puikus elektrinis dviratis, skirtas važinėti tiek dviračiams skirtais keliais, tiek ir įvairiais nelygiais ir duobėtais miško keliais.

Į akis labai krenta jo galingas 350W elektros variklis ir 48V 8Ah talpos baterija. Toks derinukas leidžia vien tik elektra nuvažiuoti iki 40 km., o papildomai minant pedalus net iki 80 km. Labai geri rezultatai.

Be to, baterija yra atskirai nuo dviračio nuimama bei patogiai įkraunama per 4-6 valandas, o tai taip pat geras rezultatas.

Baterijos turi įdiegtas apsaugos nuo perkaitimo, trumpo jungimo ir perkrovos, kas padės kuo ilgiau išlaikyti kokybišką baterijos tarnavimą.

„Samebike MY-SM26“ yra tvirto aliuminio rėmo, 26 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais, Shimano pavarų sistemomis - iš viso 21 pavara, LED žibintais ir t.t.

Verta paminėti ir tai, kad ant vairo turime visus valdymo mygtukus bei rankenėles.

Čia turime ir ryškų LCD ekraną, su papildomu apšvietimu, kas reiškia, kad informacija gerai matoma ir dienos metu.

Pačiame ekrane matysime elektrinio dviračio baterijos būseną, įkrovos lygį, važiavimo greitį - maksimalus greitis siekia 30 km/h, pasirinktą pavarą, nuvažiuotą atstumą.

„Samebike MY-SM26“ nėra sulankstomas elektrinis dviratis. Štai kokie jo išmatavimai - 170 * 67 * 102 cm. Sėdynės aukštis reguliuojamas: 82-102 cm.

Pats dviratis sveria 21 kg., tad jis yra labiau skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važinėti iki 150 kg svorio asmenys. Taip pat verta pažymėti ir tai, kad dviratis yra atsparus vandeniui - atitinka IP64 standartą.

Galiausiai didelis „Samebike MY-SM26“ privalumas yra ir jo palaikomi 4 važiavimo režimai.

Galima važiuoti vien elektros variklio pagalba, drauge minti pedalus, važiuoti kaip įprastu dviračiu arba aktyvuoti Pushing režimą.

Pastarasis ypač pravers važinėjant įvairiais nelygiais keliais. Pavyzdžiui, savo kojomis minate miško keliu ir pradėjus kopti į kalną, automatiškai įsijungia elektros variklis ir leidžia lengviau jį įveikti. Labai patogus dalykas ir pasivažinėjimą dviračiu paverčiantis dar malonesniu.

Apžvalgininkas parodo, kaip surinkti „Samebike MY-SM26“ elektrinį dviratį:

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(0)
(2)

Komentarai ()