[Iš Vokietijos] Super geros kainos ir funkcionalumo „Hiseeu“ 3MP vaizdo stebėjimo sistema - ribotas kiekis (Video)  ()

Super gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Puikus funkcionalumas


   
Rekordinė kaina!

„Hiseeu“ 3MP, 8 kanalų vaizdo stebėjimo sistema

455,99€ -323,52€ 455,99€

132,47€

Imu!

iš Vokietijos

71%​ nuolaida

ribotas kiekis

už 7,17 € pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Svarbu: „Hiseeu“ 3MP, 8 kanalų vaizdo stebėjimo sistemos parduodamos iš Vokietijos sandėlio, tad saugus ir greitas pristatymas į Lietuvą.

Atkreipiame dėmesį, kad pakuotėje yra 1TB HDD diskas (jis jau įdėtas į NVR įrenginį). Galima įdėti iki 4TB HDD diską.

Dar vienas svarbus momentas yra tas, kad čia turime 8 kanalų vaizdo stebėjimo sistemą, kas reiškia, jog į vieną sistemą galima sujungti iki 8 kamerų.

Pakuotėje yra 4 kameros, kas irgi leis pilnai matyti, kas dedasi aplink namus, sodybą, garažą, darbovietę, sandėlį ar kitą Jums svarbų objektą.

O jei matysite, kad reikia daugiau kamerų - pilnai galima jų įsigyti daugiau ir prijungti prie šios sistemos.

Čia turime 3MP kameras, su IP66 reitingu, tad jas galima drąsiai naudoti tiek patalpų viduje, tiek ir lauke. Dirba nuo -25 iki +50 laipsnių temperatūroje.

Užtikrinamas kokybiškas spalvotas dienos ir nespalvotas nakties metu fiksuojamo vaizdo filmavimas. Viskas WiFi (2,4GHz) ryšiu perduodama į NVR įrenginį. Telieka sistemą prijungti prie namų maršrutizatoriaus ir taip galėsite prie kamerų prisijungti, kad ir kur būtumėte. Palaikoma funkcionali APP.

Toks gamintojo sprendimas užtikrina, kad pačios sistemos pajungimas yra kur kas prastesnis, nes yra ženkliai mažiau laidų. O ir prieiti prie duomenų nuotoliniu būdu yra itin pravartus dalykas. Net ir išvykę į užsienį galėsite bet kuriuo metu pasižiūrėti kas dedasi aplink jūsų objektą.

Kamerose įdiegti ir judesio davikliai, tad automatiškai aptinka įsibrovėlius, pradeda filmuoti ir į telefoną išsiunčia pranešimą.

Kameros gali viską fiksuoti ir 7/24 režimu bei įrašo duomenis į HDD diską.

Puiku, kad naudojamas H.265 techninis sprendimas, kas reiškia, jog vaizdo medžiaga užima mažiau vietos, bet išlieka tos pačios aukštos kokybės.

Jau atkeliaujančio 1TB HDD disko talpos užteks visam mėnesiui, jei bus įrašomi visų 4 kamerų 7/24 režimu užfiksuoti vaizdai. Super dalykas.

Išpakavimas, pajungimas, esminės savybės ir Video pavyzdžiai:

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(3)
(0)
(3)

Komentarai ()

Susijusios žymos: