Už mažiausias kainas istorijoje super funkcionalios nuo saulės įkraunamos PTZ kameros  (2)

Mažiausios kainos!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Labai funkcionalios


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

Belaidė PTZ kamera su Saulės panele

175,24€ -113,81€ 175,24€

61,43€

Imu!

iš Vokietijos

65%​ nuolaida

ribotas kiekis

už 6,03€ pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Svarbu: Šiuo metu šios puikios kainos/kokybės/funkcionalumo PTZ kameros parduodamos tiesiai iš Vokietijos sandėlio, tad pristatymas į Lietuvą itin greitas ir jau sutvarkyti visi mokesčiai.

Žemiau pateiktose nuotraukose galite matyti esmines šių kamerų savybes ir galimybes.

Iškart verta pažymėti, kad šios kameros gali būti aprūpintos 12000mAh įkraunamomis baterijomis. Jas pilnai įkrovus - kamera gali darbuotis nuo 2 iki 5 mėnesių! Baterijos į komplektą neįeina - jas reikia įsigyti atskirai.

Žinoma, šaunioji dalis, kad kameros turi ir Saulės panelę, tad baterijos dienos metu įkraunamos ir joms energijos niekada nepritrūks.

Čia iškart išvengiama elektros laidų vedžiojimo ir šias kameras galite pritvirtinti praktiškai bet kurioje namo/sodybos/garažo ar kitoje Jums stebėti svarbioje vietoje.

Taip, kameros jungiamos prie WiFi tinklo ir palaiko programėlę, tad galėsite savo išmaniajame telefone/planšetėje/kompiuteryje stebėti, kas dedasi aplink stebimą objektą.

O ir į telefoną gausite informacinius pranešimus, kai kameros užfiksuos judėjimą. Taip, šios šaunios kameros turi ir judesio jutiklius, tad niekas neprasmuks pro stebėjimo lauką.

Verta pažymėti, kad čia turime 3MP kameras (2288 x 1288 raiška), su spalvotu ir nespalvotu naktiniu filmavimu. 

Kameros matymo laukas yra 120° ir ji geba pasisukti horizontaliai 355° bei 90° vertikaliai. Taip pat yra ir 3X skaitmeninis vaizdo priartinimas.

Plius, integruoti mikrofonai bei garsiakalbiai, tad per kamerą galima kalbėti su šalia jos esančiais žmonėmis.

Visi duomenys saugomi atminties kortelėje (iki 128GB) arba debesyje, kas itin patogu ir leis bet kuriuo metu ir būnant bet kuriame pasaulio kampelyje peržiūrėti užfiksuotus vaizdus.

Kamera su panele yra pilnai pritaikytos naudoti lauko sąlygomis, yra IP66 reitingas - atspari vandeniui ir purvui, taip pat karščiui bei šalčiui: dirba -15℃ ~ + 60℃.

Puiki kamera patogiam svarbių objektų stebėjimui.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(9)
(0)
(9)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: