GeekBuying rekomenduoja: iš Lenkijos už geriausias kainas miesto ir kalnų elektriniai dviračiai - didžiulė galia ir baterijos, 21 Shimano pavaros, vienu įkrovimu net iki 100 km ir štai kada kurį rinktis („ELEGLIDE M1“, „ELEGLIDE M1 Plus“, „ELEGLIDE F1“ iš Lenkijos, Video)  ()

GeekBuying pasiūlymai:

- „ELEGLIDE M1“ elektrinis dviratis - 250W galios, 36V 7.5Ah baterija, vienu įkrovimu iki 65 km, 26 colių ratai, iš Lenkijos sandėlio;

- „ELEGLIDE M1 Plus“ elektrinis dviratis - 250W galios, 36V 12.5Ah baterija, vienu įkrovimu iki 100 km, 27,5 colių ratai, iš Lenkijos sandėlio;

- „ELEGLIDE F1“ elektrinis dviratis - 250W galios, 36V 10.4Ah baterija, vienu įkrovimu iki 85 km, 26 colių ratai, iš Lenkijos sandėlio.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„ELEGLIDE M1“ elektrinis dviratis

250W galios, 36V 7.5Ah baterija, vienu įkrovimu iki 65 km, 26 colių ratai

 • GeekBuying599,99 €;
  • iš Lenkijos sandėlio;
  • į Lietuvą pristatys per 2-10 d.d.

Pabrėžiama, kad visus mokesčius sutvarko GeekBuying, tad pirkėjams niekuo rūpintis nebereikia. Kokią kainą matote užsakymo pabaigoje, tokia ji ir yra galutinė.

Plačiau apie pirkimą iš GeekBuying galite paskaityti čia.

„ELEGLIDE M1“ yra aliuminio rėmo, itin tvirtas kalnų ir miesto dviratis.

Jis atitinka IPX4 standartą, turi 26 colių dydžio ratus, priekinę amortizuojančią šakę, tad, gamintojo teigimu, su šiuo dviračiu patogu važinėtis įvairiais keliais.

 

„ELEGLIDE M1“ turi 250W bešepetėlinį variklį ir nuimamą 36V 7.5Ah talpos bateriją.

Patogus dalykas. Tai nereikės viso dviračio gabenti prie rozetės, o užteks nuimti bateriją ir ją patogiai įkrauti. Įkrovimas trunka apie 4,5 val.

Gamintojas nurodo, kad vienu įkrovimu vien elektra galima nuvažiuoti 30 km, o papildomai minant pedalus - iki 65 km.

Dviratis pagamintas kokybiškai, su dvigubais diskiniais stabdžiais, CST padangomis, paminkštinta ir reguliuojamo aukščio sėdyne, priekiniu LED žibintu ir t.t.

Verta pažymėti ir tai, kad čia turime 21 Shimano pavarą bei 5 važiavimo greičius vien elektra - nuo 12 iki 25 km/h.

Šaunu ir tai, kad dviratyje papildomai yra Kruizo bei Push režimai. Pastarasis ypač praverčia važiuojant į kalnus.

Taip elektros variklis padeda ir minti pedalus yra kur kas lengviau.

„ELEGLIDE M1“ - įdomus, gerų specifikacijų ir kainos elektrinis dviratis. Iš šiame tekste minimų dviračių, tai yra geriausios kainos/kokybės/specifikacijų modelis.

Štai šioje apžvalgoje apie jį galite sužinoti išsamiau:

 

„ELEGLIDE M1 Plus“ elektrinis dviratis

250W galios, 36V 12.5Ah baterija, vienu įkrovimu iki 100 km, 27,5 colių ratai

 • GeekBuying749,99 €;
  • iš Lenkijos sandėlio;
  • į Lietuvą pristatys per 2-7 d.d.

„ELEGLIDE M1 Plus“ - kiečiausiais iš šiame tekste minimų elektrinių dviračių. Su didžiausia baterija, dar didesniais ratais, vienu įkrovimu toliau nuvažiuojamu atstumu.

„ELEGLIDE M1 Plus“ taip pat pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, palaiko skirtingus važiavimo režimus, greičius, 21 Shimano pavarą, diskinius stabdžius ir t.t.

Tik čia atkreipkite dėmesį, kad „ELEGLIDE M1 Plus“ nėra galimybės sulankstyti. Svarbus aspektas.

Tad iš esmės jei Jums patiko „ELEGLIDE M1“ dviratis, bet galite sau išleisti didesnę pinigų sumą ir norite turėti dar pranašesnį el. dviratį, tada verta rinkti „ELEGLIDE M1 Plus“ modelį.

 

„ELEGLIDE F1“ elektrinis dviratis

250W galios, 36V 10.4Ah baterija, vienu įkrovimu iki 85 km, 26 colių ratai

 • GeekBuying699,99 €;
  • iš Lenkijos sandėlio;
  • į Lietuvą pristatys per 2-10 d.d.

„ELEGLIDE F1“ kiek skiriasi nuo aukščiau aptartų „ELEGLIDE M1“ ir „ELEGLIDE M1 Plus“ modelių ir ne tik kaina, bet ir tam tikrais svarbiais aspektais.

„ELEGLIDE F1“ elektrinį dviratį jau galima sulankstyti. Tiems, kurie nori pasiimti dviratį su savimi, jį tiesiog įsidėti į automobilio bagažinę, tai yra didelis privalumas.

O ir laikyti namuose tokį dviratį bus patogiau, nes jis tiesiog užims mažiau vietos.

 

Kitas skirtumas yra tas, kad be dvigubos amortizuojančios priekinės šakės, „ELEGLIDE F1“ jau turi reguliuojamą amortizatorių ir po sėdyne.

Tad iš esmės su „ELEGLIDE F1“ turėtų būti dar patogiau važinėtis nelygiais keliais.

„ELEGLIDE F1“ taip pat turi talpią bateriją ir vienu įkrovimu galima nuvažiuoti didelį atstumą - vien elektra 40 km, papildomai minant pedalus iki 85 km.

Pliusas, kad baterija išimama ir taip patogiai įkraunama. Kaip ir visų šiame tekste minimų dviračių modelių.

Įdomi „ELEGLIDE F1“ dviračio apžvalga:

Tad kurį rinktis?

Gamintojas pateikia iš štai tokią šių elektrinių dviračių palyginimo lentelę.

Joje labai gerai matyti pagrindinės specifikacijos ir kuo vienas elektrinis dviratis skiriasi nuo kito elektrinio dviračio.

Esminiai skirtumai yra baterijų dydyje, nuvažiuojamame atstume ir tai, kad „ELEGLIDE F1“ po sėdyne jau turi amortizatorių bei šis modelis yra sulankstomas, kas daliai žmonių yra didelis privalumas.

 

Taip pat šiek skiriasi dviračių dizainas, svoris (20-23 kg ribose) ir kiti smulkūs elementai.

 1. Jei norite už mažiausią kainą turėti labai gerų savybių elektrinį dviratį, tada puikus pasirinkimas yra „ELEGLIDE M1“.
 2. Jei norite dviračio su didžiausia baterija, dar didesniais ratais, vienu įkrovimu toliau nuvažiuojamu atstumu - verta rinktis „ELEGLIDE M1 Plus“.
 3. O tiems, kurie nori aukso viduriuko ir su dar papildomais amortizatoriais bei galimybe dviratį sulankstyti, tada verta rinktis „ELEGLIDE F1“.
Aut. teisės: Technologijos.lt
(6)
(2)
(4)

Komentarai ()