GeekBuying rekomenduoja: skelbia „Summer Sale“ išpardavimą ir fantastiškus pasiūlymus iš EU sandėlių - „Xiaomi“ ventiliatoriai su 100 pūtimo režimų, programėle ir labai kompaktiški su patalpos drėkinimu, LED lempa bei telefonų įkrovimu, TWS ausinės tik už €9,99, pažangiausias „Roborock S7“ robotas su dovana ir monstrinis el. dviratis (iš EU, kuponai, Video)  ()

Geriausi pasiūlymai:

- „Summer Sale“ išpardavimas, akcijos, kuponai;

- „Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“ - su 100 pūtimo režimų, programėle, įkraunama baterija ventiliatorius iš Lenkijos sandėlio;

- „Standing USB Fan“ -  teleskopinis ventiliatorius su patalpų drėkinimu, LED lempa, galimybe įkrauti telefonus, iš Čekijos;

- „Elephone Elepods S“ - belaidės ausinės vos už 9,99 €, iš Vokietijos;

- „Roborock S7“ - pažangiausias kompanijos robotas su išskirtiniu plovimu, papildomai dovana, iš Lenkijos;

- „BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis - 500W galios, vos per 4,9 sek. pasiekiantis 30 km/h greitį ir vienu įkrovimu iki 100 km, iš Europos sandėlių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

GeekBuying praneša apie ką tik prasidėjusį „Summer Sale“ išpardavimą.

Šiuo metu yra išparduodama daug technikos, kaip robotai siurbliai, sporto įranga, ventiliatoriai, patalpų drėkintuvai ir t.t.

Taip pat papildomai taikomi nuolaidų kuponai:

 • $10 nuolaida perkant virš $200:  su kuponu - SUMMER1
 • $20 nuolaida perkant virš $500: su kuponu - SUMMER2

GeekBuying taip pat informuoja, kad absoliuti prekių dauguma atkeliaus iš Europos sandėlių vos per 3-7 d.d.

Taip pat pabrėžiama, kad visus mokesčius sutvarko GeekBuying, tad pirkėjams niekuo rūpintis nebereikia. Kokią kainą matote užsakymo pabaigoje, tokia ji ir yra galutinė.

Belieka išsirinkti norimą įrenginį, pasinaudoti nuolaidos kuponu, sumokėti reikiamą sumą ir per kelias dienas jis bus pristatyta Jums į namus.

O dabar pasižiūrėkime į keletą išties dėmesio vertų pasiūlymų, kuriems dar papildomai taikomi ir nuolaidų kuponai.

„Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“ - su  100 pūtimo režimų, programėle, įkraunama baterija ventiliatorius

 • Geekbuying - 113,84 €;
  • kuponas - DCFAN3;
  • iš Lenkijos sandėlio;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

„Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“ - aukščiausios klasės, labai funkcionalus ir šiomis dienomis kaip niekad pravartus įrenginys.

 

Gamintojas tvirtina, kad ventiliatorius pagamintas iš aukščiausios klasės ABS plastiko ir metalo elementų. Ventiliatorius ganėtinai lengvas - 3,5 kg, kas yra gerai, kadangi jį galima nusinešti į norimą vietą.

„Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“ galima prijungti prie 220V elektros tinklo arba įkrauti bateriją ir nusinešti ten, kur konkrečiu metu reikia. Turimos baterijos užteks ventiliatoriui darbuotis iki 20 val.

„Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“aprūpintas bešepetėliniu japonišku varikliu, kas užtikrins ilgą veikimo laiką. O unikalus 7 menčių dizainas galingą, malonų ir tolygų vėjo pūtimą.

Beje, įdomu yra tai, kad „Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“ palaiko programėlę ir taip galima rinktis iš net 100 pūtimo režimų. Net palaikomas valdymas balsu.

„Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3“ yra 96 cm aukščio ir pasisuka 120 laipsnių horizontaliai bei 40 laipsnių vertikaliai. Ant korpuso yra ir LED indikatoriai, kurie informuoja apie WiFi statusą, pasirinktą režimą, vėjo pūtimo greitį ir kt. Šaunus įrenginys.

„Standing USB Fan“ -  teleskopinis ventiliatorius su patalpų drėkinimu, LED lempa, galimybe įkrauti telefonus

 • Geekbuying - 23,60 €;
  • kuponas - TELESFAN​;
  • iš Čekijos sandėlio;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

Tai yra ženkliai paprastesnė ventiliatoriaus alternatyva, bet labai įdomi.

Čia jau galima reguliuoti ventiliatoriaus aukštį: darbinėje padėtyje nuo 38 iki 104 cm aukščio. 

Svarbu ir tai, kad ventiliatorių galima taip sulankstyti, kad jis tilps ir į didesnę rankinę. Pernešimui skirtoje padėtyje jo išmatavimai yra vos 20,6 x 10,6 cm. Sveria tik 1,1 kg.

Ir taip, šį ventiliatorių galima prijungti prie maitinimo šaltinio, kad ir to paties kompiuterio, pasistačius ant stalo. Arba įkrauti ventiliatoriaus 7200 mAh bateriją ir jį nusinešti ten, kur reikia bei taip jis galės darbuotis iki 24 val. Pati baterija įkraunama per 4 val.

Smagu ir tai, kad ventiliatorius palaiko skirtingus pūtimo režimus; turi integruotą LED lempą, kas pravers dirbant dirbant tamsesnėje vietoje; turi vandens talpą, tad tuo pačiu su vėju gali pūsti ir vandens miglą bei drėkinti patalpą; bei yra stovelis telefonui ir tuo pačiu galima įkrauti telefono bateriją. Už tokią kainą tiesiog įspūdingas funkcionalumas.

„Elephone Elepods S“ - puikios kainos belaidės ausinės

 • Geekbuying - 9,99 €;
  • kuponas - NNNELEES06​;
  • iš Vokietijos sandėlio;
  • už €3.46 į Lietuvą pristatys per 2-7 d.d.

„Elephone Elepods S“ - labai geros kainos belaidės ausinės. Ir šiuo metu galima rinktis iš trijų spalvų modelių.

„Elephone Elepods S“ aprūpintos naujuoju Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu,  kuris užtikrina dar stabilesnį duomenų perdavimą ir tuo pačiu efektyviau naudojama energija.

Vienu įkrovimu galima muzikos klausytis iki 4 val., o su dėkliuko baterija iki 20 val. Geri rezultatai. Plius įkrovimo jungtis yra C-tipo.

Gamintojas tvirtina ir tai, kad „Elephone Elepods S“ ausinės užtikrina pasyvų aplinkos triukšmo slopinimą. Tuo pačiu čia turime TWS ausines, tad jas galima naudoti tiek po vieną, tiek abi iškart. O valdymas vyksta liečiant ausinių korpusą.

Taip pat ausinės atitinka IPX5 standartą, tad yra atsparios prakaitui ir vandens  purslams.

„Roborock S7“ - pažangiausias kompanijos robotas su išskirtiniu plovimu

 • Geekbuying - 463,42 €;
  • kuponas - ROBOS7LM;
  • iš Lenkijos sandėlio;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.;
  • papildomai dovanų kuprinė.

„Roborock S7“ - yra naujausias ir pažangiausias puikiai žinomos kompanijos robotas dulkių siurblys.

Ką tik ir mes patys išbandėme šį robotą ir išsamią „Roborock S7“ apžvalgą rasite čia.

Po bandymų galime „Roborock S7“ apibūdinti dviem žodžiais: fantastiškas robotas.

Iš esmės daugiau nieko sakyti ir nereikia. Jei ieškote aukščiausios klasės, pažangiausiais techniniais sprendimais ir išmaniomis galimybėmis pasižyminčio roboto už priimtiniausią kainą - „Roborock S7“ yra būtent tai.

Roboto pliusai:

 • aukščiausia pagaminimo ir surinkimo kokybė;
 • roboto galia siekia 68W, kas yra net labai daug;
 • „HyperForce ™“ siurbimo sistema - 2500Pa siurbimo slėgis;
 • pirmasis robotas, kuris naudoja visai naujo dizaino plaukiojantį šepetį - puikiai prisitaiko prie valomų paviršių;
 • ultragarsinis kiliminės dangos aptikimas - automatiškai padidina siurbimo galią;
 • pirmas kompanijos robotas, kuris automatiškai pakelia plovimo priedą - 5 mm;
 • pirmasis robotas su „VibraRise ™“ technologija, kuri užtikrina grindų šveitimo funkciją - plovimo priedas vibruoja 3000 kartų per minutę ir taip pašalina net įsisenėjusias dėmes;
 • vandens padavimą reguliuoja integruota elektronika;
 • vienu metu plauna ir siurbia;
 • 5200 mAh baterijos užtenka dirbti iki 3 val. (esant mažiausiai siurbimo galiai);
 • LiDAR navigacijos sistema;
 • aukščio, smūgių bei kiti jutikliai;
 • vaikų užraktas;
 • super platus išmaniųjų funkcijų pasirinkimas programėlėje;
 • pirmas robotas, kuris turi automatinę atliekų surinkimo stotelę - pasirodys vėliau šiais metais.

Roboto minusai:

 • 9,65 cm storio - toks robotas gali ir nepalįsti po kai kuriais baldais. Čia absoliučiai visų LiDAR navigaciją turinčių robotų problema, kadangi toji lazerinė navigacijos sistema įtaisyta tiesiai virš roboto - tame išsikišusiame bumbule;
 • kaina - visgi ne pats pigiausias robotas rinkoje. Bet ir technologijos bei išmanumas toks, kad pigesniems modeliams neįmanoma prilygti „Roborock S7“ robotui.

„Roborock S7“ turi kone viską, ko tik gali reikalauti ir pats išrankiausias pirkėjas.

„BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis - 500W galios, vos per 4,9 sek. pasiekiantis 30 km/h greitį ir vienu įkrovimu iki 100 km

 • Geekbuying - 872,93 €;
  • kuponas - GKB731S;
  • iš Europos sandėlių;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 3-10 d.d.

„BEZIOR X500 Pro“ - labai geros kainos ir įspūdingų parametrų elektrinis dviratis. Ir dabar jis parduodamas už geriausią kainą bei iš Europos sandėlių. Tad jokių mokesčių ir labai greitas pristatymas į Lietuvą.

Taip pat pasiūloje galime rinktis iš dviejų „BEZIOR X500 Pro“ modelių spalvų: Army Green arba juodos bei geltonos spalvų derinio.

„BEZIOR X500 Pro“ yra galingas, puikiai pagamintas ir apžvalgininko giriamas elektrinis dviratis.

Pradėkime nuo to, kad „BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis yra pagamintas iš tvirto aliuminio rėmo. Juo gali važiuoti net iki 200 kg svorio žmogus.

Šio dviračio sėdynės aukštis yra reguliuojamas, kas reiškia, jog juo gali važiuoti įvairaus aukščio žmonės - iki 190 cm ūgio yra patogiausia. Štai kokie dviračio parametrai: 185 x 105 x dėl reguliuojamos sėdynės aukštis 80 - 95 cm.

Verta pažymėti, kad jis yra pilnai sulankstomas. Taip jis tampa labai kompaktiškas ir lengvai tilps į automobilio bagažinę: 100 x 95 x 45 cm.

Kalbant apie technines dviračio specifikacijas, tai yra 500W elektros variklį turintis elektrinis dviratis.

Jis aprūpintas išimamu 48V 10.4Ah baterijų paketu. Patogus dalykas. Nereikia viso dviračio gabenti prie rozetės. Baterija yra įkraunama per 4-6 val.

Kiek jos užtenka? Gamintojas teigia, kad vien elektra nuvažiuosime iki 45 km. Jei minsime pedalus ir elektros motoras mums padės - iki 100 km.

„BEZIOR X500 Pro“ yra pilnai atsparus vandeniui. LCD ekranas taip pat. Atitinka IP54 standartą.

Svarbu ir tai, kad dviratis turi 20 colių dydžio pripučiamus ir 1,95 colių pločio ratus. Su tokiais ratais aprūpintu dviračiu galima gana drąsiai važinėti praktiškai bet kokiais paviršiais: tiek mieste, tiek ir miško keliais.

„BEZIOR X500 Pro“ sveria 23 kg, tad jis skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važiuoti iki 190 cm aukščio ir 200 kg svorio žmogus.

Kalbant apie išvaizdą, tai „BEZIOR X500 Pro“ yra patrauklus elektrinis dviratis.

Jis taip pat priekyje turi LED žibintą, kuris aktyvuojamas su LCD ekranėliu ir jame esančiais valdymo mygtukais.

Ant vairo yra įrengtos visos reikalingos valdymo rankenėlės, kuriomis valdomi diskiniai stabdžiai, perjungiamos 7 Shimano pavaros, pasirenkami važiavimo režimai bei kontroliuojamas akceleratorius.

„BEZIOR X500 Pro“ palaiko 3 pagrindinius važiavimo režimus: vien elektra, elektra+minant pedalus, vien minant pedalus.

Mechaniniai diskiniai stabdžiai, amortizatoriai, galingas 500W bešepetėlinis elektros variklis, itin talpi bei išimama baterija, geba įveikti ir iki 30 laipsnių įkalnes, ergonomiška sėdynė, sulankstomas ir kiti privalumai. Šaunus dviratis.

„BEZIOR X500 Pro“ pristatomasis vaizdo įrašas:

„BEZIOR X500 Pro“  apžvalga (portugalų kalba):

Aut. teisės: Technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai ()