Už mažiausią kainą 2021-aisiais toks 3D spausdintuvas apie kurį apžvalgininkas sako - „Tiesiog smagus įrenginys, iš pakuotės praktiškai surinktas ir labai draugiškas vartotojui“ (Video, „Artillery Hornet“)  ()

Mažiausia kaina rinkoje!

70€ pigiau nei Aliexpress

Akcija galioja tik iki 2021-12-31

Iš Vokietijos

Puikiai vertinamas patyrusio apžvalgininko


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Artillery Hornet“ 3D spausdintuvas

348€ -218,01€ 348€

129,99 €

Imu!

iš Vokietijos

63 % nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu Cafago šį „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvą parduoda už mažiausią kainą.

Kitose parduotuvėse jis ir su akcijomis kainuoja bent 200 eurų, tad pasiūlymas yra ypatingai geras.

Be to, nemokamai „Artillery Hornet“ atsiųs į Lietuvą iš Vokietijos sandėlių + greitas pristatymas + visi mokesčiai jau sutvarkyti.

Svarbu: akcija galioja tik iki gruodžio 31 d. Dovanų papildomai gausite 1GB TF atminties kortelę.

Kuo pasižymi „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvas?

Aukščiau pateiktoje nuotraukoje galite matyti visas „Artillery Hornet“ savybes, išmatavimus, spausdinimo parametrus ir t.t. Visa aktuali informacija yra pateikiama viename paveiksle.

Bendrai, „Artillery Hornet“ - labai geros kainos ir kokybės 3D spausdintuvas. Čia turime labai gero dydžio, spausdinimo erdvės, tikslumo ir kokybės 3D spausdintuvą.

Ir kaip tvirtina galybę 3D spausdintuvų išbandęs apžvalgininkas, tai „yra puikus variantas pradedantiesiems, ieškantiems antrojo 3D spausdintuvo ar norintiems atsinaujinti ir pakeisti savo senesnį bei mažesnį 3D spausdintuvą.“

„Artillery“ savo gaminių paletėje turi ne vieną 3D spausdintuvą, bet kiti modeliai yra brangesni ir skirti profesionalams. O čia turime turbūt geriausią, ką galima gauti už tokią kainą.

Žinoma, čia trūksta tam tikrų dalykų, kuriuos rasime prabangesniuose modeliuose, bet esminiai dalykai yra ir šiame „Artillery Hornet“ spausdintuve.

„Artillery iki šiol gamino kiek brangesnius 3D spausdintuvus, skirtus jau pažengusiems. Ir šis modelis yra puikus kompanijos būdas žengti į ieškančių pirmojo 3D spausdintuvo segmentą.

Jis praktiškai jau iš pakuotės išėmus yra surinktas, kas daugeliui patiks. Paprastai valdomas, stiklo+aliuminio kaitinimo padėklas labai greitai įkaista, o ir jo aušinimas čia itin protingai įrengtas.

Labai patogus ir paprastas naudojimas. Draugiškas nepatyrusiam vartotojui. Tiesiog smagus įrenginys. Geras 3D spausdintuvas, tikrai galiu rekomenduoti“, - teigia apžvalgininkas.

Labai rekomenduojame pasižiūrėti šią „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvo apžvalgą. Pateikiama itin daug naudingos informacijos:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(0)
(4)

Komentarai ()