Geriausias 2021-ųjų pasiūlymas! Iš Vokietijos net 350€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio planšetė, „kuri prilygsta Samsung S7+“ - labai ribotas kiekis (Video, „Lenovo Xiaoxin Pad“ ir „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“)  ()

Net iki 350€ pigiau, nei Lietuvoje!

Iš Vokietijos

Labai ribotas kiekis

Android 10

11,5 colių 2,5K OLED ekranas | 11 colių LCD 2K

Snapdragon 730G CPU | Snapdragon 662 CPU

4GB+64GB | 6GB+128GB

7700mAh | 8600mAh, greitasis QC 3.0 krovimas

4 kameros

4 JBL garsiakalbiai, Dolby Atmos

Bluetooth 5.0, WiFi 2.4/5GHz


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Speciali akcija ir sąlygos

„Lenovo Xiaoxin Pad“:

 • 4GB+64GB - €187,94;
 • 6GB+128GB - €205,44;
  • iš Vokietijos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 5-7 d.d.;
  • ribotas kiekis;
  • Lietuvoje nuo 300 eurų.

 

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“:

 • 6GB+128GB - €295,34;
  • iš Vokietijos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 5-7 d.d.;
  • ribotas kiekis;
  • Lietuvoje nuo 650 eurų.

Labai svarbu: TomTop jau sutvarkę visus mokesčius, tad pirkimas yra visiškai saugus ir paprastas. Pristatymas taip pat labai greitas.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ vs. „Lenovo Xiaoxin Pad“

Šiuo metu galima rinktis iš dviejų planšečių versijų. Ir iš esmės „Lenovo Xiaoxin Pad“ yra kiek paprastesnė versija. Žemiau pateiktame paveiksle galite matyti esminius skirtumus.

Tad kiek brangesnė „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ turi galingesnį procesorių, didesnį bei aukštesnės raiškos ekraną, talpesnę bateriją, daugiau RAM'ų. Nors pastaruoju atveju ir pigesnę „Lenovo Xiaoxin Pad“ galima rinktis su 6GB RAM.

Tad kur kas įdomesnė yra „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“.

Kodėl tokie kainų skirtumai?

O kodėl tokie dideli kainų skirtumai, palyginus su Lietuvoje parduodamomis analogiškomis „Lenovo“ planšetėmis?

Štai ir patyręs tokių įrenginių apžvalgininkas, gyvenantis Ispanijoje, pastebi, kad ir pas jį kainų skirtumai yra 300 eurų ir daugiau. Tai kur paslaptis?

Na, reikalas tame, kad čia turime Kinijos rinkai skirtus modelius. Vakarų rinkoms jie vadinasi kitaip: „Lenovo Tab P11“ ir „Lenovo Tab P11 Pro“

Įdomiausia, kad tarp jų skirtumai tik 2: pavadinimas ir kaina. Tą patvirtina ir „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ išbandęs apžvalgininkas.

Ir Jūs patys labai lengvai galite patikrinti, kad Lietuvos didžiosiose elektronikos parduotuvėse šios planšetės kainuoja net iki 350€ brangiau.

Kosminis skirtumas, nors gausime, pasak apžvalgininko, lygiai „tą patį premium produktą, kuris prilygsta geriausioms Samsung planšetėms, kaip S7+“.

Kuo pasižymi įdomesnė „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“?

Kaip ir minėjome, pigesnė „Lenovo Xiaoxin Pad“ yra kiek kuklesnių parametrų, nors labai geros kainos. Tačiau „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ kainos/kokybės santykis yra stulbinamai puikus.

Esmines šios planšetės savybes galite matyti žemiau pateiktame paveiksle.

Dar vienas svarbus momentas be kainos ir pristatymo. Nors tai Kinijos rinkai skirtos planšetės, bet visos jos (tiek „Lenovo Xiaoxin Pad“, tiek „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“) yra su originaliais Android 10, tad turime anglų, rusų, lietuvių ir kitas kalbas bei Google Play paslaugas. Tad už fantastiškai gerą kainą gauname premium lygio planšetę.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ aprūpinta net 11.5 colių įstrižainės 2.5K OLED ekranu. Už tokią kainą, tai yra kažkas neįtikėtino. Greičiausiai nieko panašaus nerastume iki 300 eurų kategorijoje. OLED ekranas už 300 eurų yra tiesiog dovana.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ gali pasigirti ir nuostabios kokybės metalo korpusu bei net 4 kameromis: priekyje 8MP FF RGB+8MP FF IR, o nugarėlėje 13MP AF+5MP FF (120° plataus kampo).

Tuo pačiu priekyje yra ir TOF jutiklis, kas leidžia turėti veido atpažinimo funkciją. Šone yra ir pirštų atspaudų skaitytuvas, tad asmeninių duomenų apsauga maksimali.

Planšetė turi net 4 JBL garsiakalbius, su DOLBY ATMOS garso palaikymu. Puikus dalykas, kaip ir 2 integruoti mikrofonai. Tad pokalbiai su artimaisiais, bičiuliais, bendradarbiais bus itin aukštos vaizdo bei garso kokybės.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ aprūpinta galingu Qualcomm Snapdragon 730G(8-nių branduolių, 2xA76 2.0+6xA55 1.8) procesoriumi, kurio galia džiaugiasi ir apžvalgininkas.

Dar pridėkime 6GB+128GB, beje, planšetė palaiko atminties kortelę, tad vidinę atmintį galima dar padidinti.

Ir originalūs Android 10. Puikus derinukas, leisiantis kuo lengviausiai planšetei atlikti ir sudėtingiausias bei daugiausiai resursų reikalaujančias užduotis.

O kad nepritrūktų energijos, čia turime net 8600 mAh talpos bateriją. Ir taip, greitąjį įkrovimą: 20W(10V, 2A), QC3.0. Tiesiog puiku.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ turi C-tipo jungtį bei palaiko Bleutooth 5.0 ir WiFi 2.4/5Ghz ryšius, tad lengvai šią planšetę suporuosime su kitais įrenginiais, prijungsime prie namų WiFi tinklo, ar viešo WiFi tinklo, kur nors bekeliaudami.

Už tokią kainą, tai yra tiesiog fantastiška planšetė. Pigiau nei Lietuvoje 350 eurų, premium lygio ir puikiai vertinama apžvalgininko:

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro - aukščiausios klasės produktas. Pagaminimo kokybė, surinkimas, plonumas, bendrai kokybė - kaip Samsung S7+. O pastaroji kainuoja kur kas brangiau. Labai sklandus ir greitas veikimas. 10+ val. baterijos tarnavimas yra visiškai realus rodiklis. Palaiko ir specialų rašiklį. Kai kuriems tai itin svarbu. Nuostabūs 4 JBL garsiakalbiai. Labai geras ekranas, palaiko atminties kortelę, GPS ir t.t.

Minusai? Nėra 3.5mm audio jungties, nors pakuotėje yra adapteris (C-tipo į 3.5mm), ir Face ID bei pirštų atspaudų skaitytuvas kartais dirba su tam tikru broku, bet man šie dalykai per daug ir nerūpi.

Svarbiausia yra, kad pagaminimo kokybė ir veikimas yra premium lygio. Tad šią planšetę tikrai pasiliksiu sau ir labai rekomenduoju įsigyti už kur kas mažesnę kainą. Viskas Lenovo Xiaoxin Pad Pro yra lygiai tas pats, kaip ir vietinėse parduotuvėse, tik kainų skirtumas milžiniškas. Net ir ROM'as toks pats, tad gausite visus atnaujinimus. Labai rekomenduoju.“ 

„Lenovo Tab P11“ ir „Lenovo Tab P11 Pro“ palyginimas:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(2)
(1)
(1)

Komentarai ()