Automobilis neužsiveda? Vienas veiksmas ir klausykitės – viską pats pasakys  ()

Žema temperatūra ir sniegas gali sukelti daugybę automobilio problemų.



© Arvis Auris (Public Domain) | https://www.pexels.com/photo/car-on-snow-covered-road-10618732/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žiemą dažnai nutinka taip, kad automobilis neužsiveda. Priežasčių gali būti daug, tačiau viena apie save pranešama anksčiau. Pasukite raktelį ir klausykitės – viską pats pasakys.

Kaip praneša „The Sun“, britų ekspertai nurodo priežastį, kodėl jūsų automobilis neužsiveda žiemą. Jie sako, kad turėtumėte atidžiai klausytis variklio užvedimo garsų. Žema temperatūra ir sniegas gali sukelti daugybę automobilio problemų. Dažnai sugenda stabdžiai, variklio alyva ir net padangų slėgis. Taip pat verta atkreipti dėmesį į akumuliatorių.

[Kuponai] 2 kartus pigiau nei Lietuvoje ką tik pristatyti „Realme Watch S2“ išmanieji laikrodžiai, „OnePlus“ flagmanai telefonai ir „Oneplus Buds Ace 2“ ausinės (Video)
4700 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Greitas ir saugus pristatymas

1) „Realme Watch S2“ - išmanusis laikrodis, globali versija

2) „OnePlus 13“ - naujausi išmanieji telefonai, 12+256GB, globalus ROM

3) „Oneplus Buds Ace 2“ - belaidės ausinės

Išsamiau

Specialistai atkreipia dėmesį, kad dažna užvedimo sutrikimų priežastis žiemą yra akumuliatorius. Įdomu tai, kad šiuo atveju yra tam tikrų problemos požymių ir juos galima nesunkiai aptikti. Jei užvesdami automobilį girdite neryškią, bet būdingą „dejonę“, tai reiškia, kad galia senka. Tačiau jei pasukus raktelį tvyro visiška tyla, greičiausiai akumuliatorius visiškai išsikrovė.

Kaip spręsti šią problemą?

Jei akumuliatorius išsikrovęs, prietaisų skydelio lemputės neužsidega ir automobilis nebus atrakintas naudojant nuotolinį užraktą. Tai dar vienas silpno akumuliatoriaus požymis. Žema temperatūra turi įtakos elektros energijos kaupimui automobilio akumuliatoriaus viduje.

 

Žinoma, tokioje situacijoje akivaizdžiausias sprendimas yra akumuliatoriaus įkrovimas. Tačiau kai kuriais atvejais reikės pakeisti visą akumuliatorių. Tačiau yra keletas būdų, kaip visiškai išvengti šios problemos. Specialistai rekomenduoja akumuliatorių krauti kartą per savaitę, ypač jei jis senesnis nei treji metai. Tai padės išvengti nemalonių staigmenų žiemos metu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(7)
(-6)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()