„Ryanair“ vykdo masinę „medžioklę“. Žmonės įkliūna dėl vienos detalės rankiniame bagaže. Smulkmena kainuoja daug (Video) ()
Moki arba neskrendi.

© promil69 (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/photos/the-plane-ryanair-line-the-airline-5331793/
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Skrydžiai su „Ryanair“ tapo savotišku katės ir pelės žaidimu. Keleiviai nuo vežėjo stengiasi paslėpti negabaritinį bagažą, o aviakompanija juos negailestingai tikrina ir priverčia brangiai sumokėti net už menkiausią pažeidimą.
Pastarosiomis savaitėmis „Ryanair“ vykdo masinę „medžioklę“. Patikrinimai visos Europos oro uostuose tapo kone kasdieniu reiškiniu, o vežėjų atstovai nesigaili. Neseniai iš keleivio, kuris vežėsi didelį butelį vandens, buvo imamas papildomas mokestis. Kiti keliautojai sumokėjo 150 eurų.
„Ryanair“ yra negailestinga, kai kalbama apie rankinį bagažą. Moki arba neskrendi
Internete netrūksta vaizdo įrašų, kuriuose keleiviai piktinasi ir nesupranta, kodėl „Ryanair“ privertė juos mokėti už bagažo viršijimą. Dažniausia problema – lagaminai, kurie iš pirmo žvilgsnio telpa į specialų stovą, tačiau praktiškai neatitinka reglamentų.
|
Daugelyje socialinių tinklų grupių pasirodo lagaminų nuotraukos ir klausiama, ar verta apskųsti taikomą mokestį. Vaizdo įrašai, tokie kaip pateiktas žemiau, užplūdo „TikTok“. Keleiviai nesupranta, kodėl jiems buvo taikomas papildomas mokestis.
@living_with_becky @Ryanair at it again… 🫠🤬 #dublinairport #ryanair ♬ Anxiety - Doechii
Tačiau atidžiau pažvelgę į filmuotą medžiagą pastebėtume, kad abu lagaminai šiek tiek išsikiša už stovo kraštų. Žinoma, galima sakyti, kad koks skirtumas būtų vienas ar du centimetrai, bet problema yra daug didesnė, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
„Ryanair“ turi aukštesnius stovus nei yra leistinos ribos. Iš čia ir skaudi politika oro uostuose
Verta prisiminti, kad dabartiniai „Ryanair“ mėlyni stovai yra didesni už leistinus atskirų bagažo vienetų matmenis. Apie tai patvirtino „Ryanair“ generalinis direktorius Michaelas O'Leary.
„Mūsų bagažo stovo dydis yra didesnis nei minimalus leistinas bagažo dydis“, – sakė jis.
Štai kodėl „Ryanair“ taiko papildomą 75 € mokestį už net menkiausią bagažo neatitikimą. Tačiau tuo problemos nesibaigia. Vežėjas planuoja pristatyti naują bagažo matuoklį, kuris nebeleis „prikimšti“ kuprinių ir lagaminų. Iki šiol toks stovas yra naudojamas Berlyne. Tikimasi, kad kažkas panašaus atsiras ir kituose oro uostuose.
„Šiais metais keičiame bagažo dydžio žymėjimą – pristatome grafinį faktinių leistinų matmenų nurodymą, kurie yra mažesni nei ankstesni matmenys“, – sakė „Ryanair“ generalinis direktorius.
