[Žinios trumpai] Siūlo kompromisą taikos deryboms – variantas, kuris galėtų idealiai tenkinti tiek Rusiją, tiek Ukrainą

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Benediktas 2022-09-01 20:13
Bet tada nebus ko gelbėt vėliau.
Gintarinis 2022-09-01 21:36
Rusijos toks variantas tikrai netenkintų. Kremlinams kaip tik reikia, kad kuo daugiau rusų gyventų užsienyje, tada gali juos gelbėti ir panašiai.
sub 2022-09-02 08:18
Kokios dar sutartys su Rusija, visi puikiai žino ir supranta, kuo baigiasi sutarčių sudarymas su xuilostanu. Ir šito vaflio iš vis neturėtų jo žodžiai atsidurti kažkokiam straipsnį, net keista kaip čia jį komentuoja technologijos? jūs už Ukrainą ar prieš Ukrainą? Šitas vaflioras yra
kestutisz 2022-09-02 10:05
Absoliuti nesąmonė. Vienas dalykas - čia kas, genčių laikai kad žmones "iškėlinėti" pagal politikos vėjus. O kitas, esminis - jokių susitarimų su ru būt net negali, jie to nesupranta, vienintelis ką dar kažkiek supras - tai gavimą į dantis. T.y. kažkiek gali gerbti tik didesnį "pacaną", bet gerbti siuoš atveju == bijoti.
Azys 2022-09-02 10:43
esmė tokio pasiūlymo, kad susitaria Ukrainai gražinti užgrobtas žemes po 5-15 metų, tai yra tiek laiko per kiek rusynas spėtų atstatyti savo kariuomenę ir įsitvirtinti ten, o tada užmirštų, kad toks susitarimas iš viso buvo. Prorusiška Ukrainos fauna nx kremliaus huntai nereikalinga, ten žino, kad jie idiotai ir naudingi tik tol, kol gyvena ne rusijoj, tad perkėlimo jokio ir nebūtų.
Benediktas 2022-09-02 10:44
Kažkokios derybos gali būti, kai Rusija išves savo karius iš visos Ukrainos teritorijos ir Ukraina staigiai bus priimta į NATO. Va tada dar Ruskij Mir gerbėjus Rusija gali pasiimti - nereikės nieko gelbėti ateityje. Rusijai reikės derybų dėl sankcijų nuėmimo - bet kuriuo atvejų. Tik nemanau, kad sankcijos bus nuimtos prie Putino.