JAV kosminės pajėgos ėmė aktyviai diegti DI. Kam to reikia? ()
SpOC prašo Pentagono sukurti dirbtinį intelektą ir mašininio mokymosi technologijas, kurios padėtų atremti šiuolaikines kibernetines grėsmes ir pagerinti žvalgybos metodus.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
JAV kosmoso pajėgos (SpOC), jauniausia šalies kariuomenės šaka, savo operacijose ir procesuose aktyviai diegia dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, rašo „DefenseCoop“. Neuroniniai tinklai tapo vienu iš pagrindinių SpOC įrankių, gerinančių sistemų efektyvumą ir patikimumą.
Tačiau kosmoso pajėgos vis dar susiduria su dideliu kiekiu neišspręstų problemų, kurias reikia greitai taisyti, ypač esant suaktyvėjusiai konkurencijai su Rusija ir Kinija.
JAV kosmoso pajėgos pripažįsta, kad norint sėkmingai naudoti neuroninius tinklus, būtina ugdyti savo darbuotojų skaitmeninį mąstymą ir įgūdžius. Todėl jos vykdo įvairias edukacines programas, tokias kaip Digital University, Space Force Data Office ir kitus renginius, skirtus paruošti savo darbuotojus darbui su naujomis technologijomis.
Taip pat labai svarbus vieningos vadovavimo sistemos visuose padaliniuose kūrimo procesas, todėl čia svarbi Pentagono pagalba greitam DI diegimui automatizuojant įprastas užduotis, analizuojant didelius duomenų kiekius, priimant sprendimus ir prisitaikant prie besikeičiančios aplinkos.
Naudodamos dirbtinio intelekto įrankius, JAV kosmoso pajėgos taip pat nori pagerinti kosminio intelekto kokybę. Neuroniniai tinklai bus dar aktyviau panaudoti nuotraukų ir vaizdo įrašų analizei.
Vienas iš pagrindinių tikslų išlieka apsauga nuo Rusijos ir Kinijos kibernetinių atakų. Norėdamos tai padaryti, SpOC naudoja dirbtinį intelektą, kad aptiktų, užkirstų kelią, reaguotų ir atsigautų nuo grėsmių, taip pat sukurtų atsparesnes ir lankstesnes įrangos architektūras.