[ŽT] „Dabar detalių neatskleisime.“ Ukraina turi planą. Smogs „Valstybei Nr. 1“  (1)

Ukrainos kariuomenė jau dirba neutralizuodama grėsmę, kurią kelia palydovinio ryšio terminalai „Starlink“, kuriuos fronte pradėjo naudoti rusai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai pranešė Gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos atstovas Andrejus Jusovas.

Iš tiesų Rusija ir toliau veikia per vadinamąjį lygiagretųjį importą, o iš tikrųjų  kontrabandą. Ir taip, per trečiąsias šalis. Konkrečių šalių neįvardysime, šią informaciją reikia patikslinti, bet „Starlink“ laisvai parduodama Rusijos Federacijos teritorijoje atvirose interneto platformose“, – sakė jis.

Pasak Jusovo, per metus Rusijos kariuomenės „Starlink“ terminalų naudojimas fronto linijoje tapo sistemingesnis ir labiau sureguliuotas.

Tai reiškia, kad ant šių įrenginių, prietaisų, stovi okupantai. Taigi taip, žinoma, dirbama, kad ši grėsmė būtų neutralizuota. Dabar šių detalių neatskleisime“, – pabrėžė žvalgybos atstovas.

 

Kartu jis pridūrė, kad niekas neteigia, jog oficialiai yra parduodamas „Starlink“ rusams.

Tačiau šiandien Rusijos Federacija yra ne tik teroristinė, bet ir kontrabandos valstybė Nr. 1. Taigi taip, tai problema, su kuria šiandien dirbama“, – apibendrino Jusovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
Autoriai: Edvardas Rimšelis
(71)
(2)
(69)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: