[Žinios trumpai] Putino paranoja pasiekė maksimumą: atskleidė kokio lygio yra apsauga - asmeninė kariuomenė ir degustatoriai (14)
Rusijos prezidentas yra apsėstas kontroliuoti viską, ką gali, ir bijo visko ir visų.
Visi šio ciklo įrašai |
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Praėjus mėnesiui nuo karo Ukrainoje pradžios ir Rusijos kariams negailint civilių gyventojų, Vladimiras Putinas gyvena paraleliame pasaulyje. Prezidentas, atsižvelgiant į jo, kaip KGB šnipo, praeitį, nori viską kontroliuoti ir baiminasi dėl savo saugumo.
Per karą Rusija buvo apkaltinta daugybe karo nusikaltimų, įskaitant neteisėtų ginklų naudojimą ir civilių gyventojų egzekucijas.
Visa tai suorganizavo Putinas, kuris, pasak BBC, padidino savo saugumą, bijodamas išpuolių prieš jį. Rusijos Federalinei saugumo tarnybai (FSB) pavaldi Rusijos prezidento saugumo tarnyba yra atsakinga už jo ir jo aplinkos apsaugą.
Tarp daugelio priemonių, kurias taiko Rusijos lyderis, išsiskiria tai, kad jo aplinka suskirstyta į keturis ratus.
Pirmąjį sudaro jo asmens sargybiniai, antrąjį – sargybiniai, kurie viešumoje lieka nepastebėti, trečiasis yra atsakingas už perimetro apsupimą, o paskutinis – iš snaiperių, pastatytų ant pastatų stogų.
BBC taip pat atskleidė, kad Vladimiras Putinas nemėgsta sraigtasparnių, todėl keliauja motociklininkų, juodų automobilių ir sunkvežimių kolona. Jam pakeliui sustabdomas eismas ir užkertamas kelias dronams skristi virš teritorijos.
Kad sustiprintų savo saugumą, Putinas turi savo asmeninę „armiją“, žinomą kaip Rosgvardia, kurią remia Rusijos nacionalinė gvardija.
Atsižvelgiant į Rusijos veiksmų Ukrainoje mastą, Vladimiras Putinas niekuo nepasitiki ir baiminasi, kad bus nunuodytas. Dėl šios priežasties prezidentas turi savo degustatorių, kuris yra atsakingas už maisto paragavimą.
Putino paranoja tokia stipri, kad tostų metu jis dažniausiai geria iš butelio, kurį jam atneša jo komanda, o ne iš to, iš kurio gėrė likusieji.
Kitas požymis, kad V. Putino paranoja su kiekviena diena tik didėja, – jis nesinaudoja mobiliaisiais telefonais ir internetu. Jis bijo būti susektas, o visi jo tvarkomi dokumentai yra popieriniai, kad pašalinės agentūros, tokios kaip CŽV, negalėtų jo šnipinėti.
Pastaraisiais mėnesiais Putino pasirodymai viešumoje taip pat sumažėjo, daugiausia dėl pandemijos.