Vokiečių istorikai pamokė Scholzą - nekartokite klaidų su Putinu (Video)  ()

Socialdemokratų partija yra linkusi į „itin pavojingą tikrovės neigimą“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vokiečių istorikai parašė laišką kancleriui Olafui Scholzui apie jo klaidas santykiuose su V. Putinu. Apie tai rašo „Bild“.

Jį pasirašė mokslininkai, kurie, kaip ir pats Olafas Scholzas, yra Vokietijos socialdemokratų partijos nariai. Tarp jų – Heinrichas Augustas Winkleris, Martina Winkler, Dirkas Schumannas, Gabriele Lingelbach ir Janas K. Behrendsas. Pagrindinės jų tezės yra šios:

„Su vis didesniu susirūpinimu stebime Socialdemokratų partijos poziciją dėl agresyvaus Rusijos karo prieš Ukrainą“, – rašo istorikai.

„Argumentai ir jų pagrindimas tampa vis labiau savavališki, klaidingi ir dažnai faktiškai neteisingi.“

„Vokietijoje vykdomas nepakankamas koordinavimas su sąjungininkais, V. Putinas tai vertins tik kaip raginimą veikti.“

Mokslininkai mano, kad „nenaudinga“ aiškinti, „ko Vokietija tikrai nepadarys dėl paramos Ukrainai“.

„Kai kancleris ir partijos lyderiai brėžia raudonas linijas ne Rusijai, o tik Vokietijos politikai, jie gerokai susilpnina Vokietijos saugumo politiką ir žaidžia Rusijos naudai.“

 

Istorikai mano, kad socialdemokratų partija yra linkusi į „itin pavojingą tikrovės neigimą“. V. Putinas baigs karą tik „jei prieš jį stos pakankama jėga“.

Socialdemokratų partija to dar nesuprato, mano autoriai.

 

„Socialdemokratų partijoje nėra sąžiningos pastarųjų dešimtmečių Rusijos politikos klaidų analizės“, – rašo jie, atkreipdami dėmesį į „įvairių bendražygių sąsajų su Rusijos interesais ir klaidinga energetikos politika“ tyrimo stoką. Vokietija pateko „į mirtiną priklausomybę nuo Maskvos“.

Primename, kad O. Scholzas atmetė Ukrainos prašymą tiekti Vokietijos tolimojo nuotolio raketų sistemas „Taurus“. Šis sprendimas atspindi O. Scholzo politinį jautrumą ir visapusį Vokietijos susirūpinimą dėl konflikto su Rusija eskalavimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(29)
(0)
(29)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: