Šoigu jau prisidirbo. „Linksma jiems ten“  (1)

„Plikasis velnias Prigožinas pagaliau iš ano pasaulio prigavo savo priešą Šoigu.“© Eurasia. NEWS (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=xlWnvO0WuWI

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-16 Šoigu jau prisidirbo. „Linksma jiems ten“  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie V. Putino karinius pertvarkymus ir kam reikėtų nerimauti.

„Plikasis velnias Prigožinas pagaliau iš ano pasaulio prigavo savo priešą Šoigu“, – rašo „Telegram“ kanale Londono universiteto koledžo profesorius Vladimiras Pastuchovas. „Caras patraukė jį nuo žmogaus akių, nustūmė už Saugumo Tarybos uždangos, žinomos kaip dulkių surinkėjos, kurios lentynose, tarsi „Kunstkameroje“, jau sėdi įvairūs eksponatai ir egzotiškos asmenybės“.

„Kad įkištų Šoigu jie netgi turėjo atlaisvinti vietos ir perkelti Patruševą į „rezervą“ - manau, kad jis netrukus pasirodys kaip koks nors patarėjas ar dar kas nors.

[Vokietija] Fantastiškas dronas, kokio jau seniai ieškojote - dvi kameros su 6K, 56 min. vienu įkrovimu ir APP (Video, „LSRC LS-38“)
2793 8

Labai gera kaina ir savybės

Greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą

Ribotas kiekis

Išsamiau

Bet jis gavo gerą kompensaciją –  jo sūnus buvo eksponuojamas pagrindinėje salėje, tiesa, kol kas tolimiausiame kampe.

O Šoigu, net nespėjęs tinkamai susitalpinti „Kunstkameros“ lentynoje, jau prisidirbo, kažką išspaudė iš Medvedevo, atimdamas vienintelį daugiau ar mažiau suprantamą aparatinės įrangos funkcionalumą – pareigas karinėje-techninėje komisijoje.

 

Aišku, kad dvi tokios meškos viename guolyje, net ir pačiame saugiausiame, negali būti. Taigi po kurio laiko Medvedevas taps veltėdžiu ir vaikščios šen bei ten.

Manau, Zorkinas (Rusijos Federacijos Konstitucinio Teismo vadovas) turėtų pasirūpinti savo namų apsauga, nes gali atvykti nekviestas svečias.

Apskritai linksma jiems ten , o svarbiausia, kad įdomiausi dalykai tik prasideda.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(114)
(7)
(107)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: