Šiandien. Paleidimas suplanuotas. „Minuteman III pasieks Rusiją“  ()

JAV apie raketų paleidimą pranešė iš anksto.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Birželio 4 ir 6 d. JAV kariuomenė atliks bandymus paleisti tarpžemynines balistines raketas „Minuteman III“, kurios galėtų pasiekti Rusiją.

Kosminių pajėgų vadovybės pranešime teigiama, kad pirmasis bandomasis tarpžemyninės balistinės raketos „Minuteman III“ paleidimas numatytas 2024 m. birželio 4 d. nuo 12.01 iki 06.01 val. ryto Ramiojo vandenyno laiku. Kitas paleidimas bus atliktas birželio 6 d. nuo 12:01 iki 06:01 Ramiojo vandenyno laiku. 

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Išmanieji elektros jungikliai, endoskopai, 3D spausdintuvai, lazeriniai graviruokliai, įrankių komplektai ir 10in1 šakotuvai (Video)
3753 7

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Lenkijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Tongou Tuya Wifi DIN RAIL Switch“ - išmanusis elektros jungiklis

2) Puikios kainos endoskopas

3) „BIQU B1“ - puikios kainos 3D spausdintuvas

4) „SCULPFUN S9“ - rekordinės kainos lazerinis graviruoklis

5) „TOPSHAK TS-CH4“ - puikios kainos 39 vnt. įrankių rinkinys

6) „BlitzWolf BW-NEW TH5“ - 10in1 daugiafunkcis šakotuvas

Išsamiau

Citata iš agentūros išplatinto pareiškimo: „Pirmasis bandymas bus atliktas į šiaurę nuo Vandenbergo bazės šių metų birželio 4 d. nuo 12:01 iki 06:01 val. Antrasis bandomasis paleidimas bus atliktas birželio 6 d. Paleidimo vieta ir laikas panašūs į pirmojo“. 

Pranešime rašoma, kad bandomieji paleidimai raketų, kurios Jungtinių Valstijų arsenale yra nuo praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio, parodys, ar JAV branduolinės pajėgos gali būti tikros dėl nacionalinio branduolinio atgrasymo veiksmingumo.

 

2024 m. vasario mėn. planuotą paleidimą teko atidėti dėl to, kad bandymų poligone reikėjo atlikti remonto darbus.

Paleidimas šią vasarą jau buvo suplanuotas, dėl to buvo tikslinga atlikti juos abu, kol visas tam reikalingas personalas bus vietoje“, – pabrėžė pulkininkas Chrisas Cruise‘as, 337-osios bandymo ir vertinimo grupės vadas. 

JAV apie raketų paleidimą pranešė iš anksto pagal Hagos kovos su balistinių raketų platinimu elgesio kodeksą, taip pat iš anksto informavo Rusijos Federacijos valdžios institucijas pagal dvišalius susitarimus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(40)
(0)
(40)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: