Jungtinėje Karalystėje keičiantis valdžiai ypatingas narys išlieka savo pozicijoje: darbe pasirodo pirmas (Video)  ()

Larry – vienas žinomiausių katinų pasaulyje. Jis jau 14 metų gyvena Dauningo gatvėje – Jungtinės Karalystės premjero rezidencijoje. Larry – ne eilinis katinas, jis turi oficialias – vyriausiojo šalies pelių gaudytojo – pareigas.© Parrot of Doom (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Larry_the_cat_sat_on_the_steps_on_Downing_St.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Premjeras Rishi Sunakas penktadienuio rytą pasakė atsisveikinimo kalbą, išvyko iš Dauningo g. 10 į Bakingemo rūmus, įteikė karaliui atsistatydinimo pareiškimą. 11 val. į rūmus atvyko seras Keiras Starmeris ir prieš pietus jis jau oficialiai buvo Didžiosios Britanijos premjeras.

Po pietų į Dauningo g. 10, kur jau šeimininkavo naujasis premjeras, pradėjo rinktis leiboristai, potencialūs ministrų kabineto nariai.

Tuo metu kai daugybė kamerų buvo nukreiptos į Dauningo g. 10 duris ir visi laukė naujojo premjero pirmosios kalbos, prie durų tupėjo katinas.

Tai Larry, 2007 m. gimimo britų naminis katinas, nuo 2011 m. oficialiai dirbantis Vyriausiuoju vyriausybės kanceliarijos peliautoju.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Belaidžiai lituokliai, siurbliai, PC, planšetės, įkrovimo stotelės, kolonėlės ir kt. (Video)
2705 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-15/2024-08-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „H1“ - dviejų impulsų rankinis taškinio litavimo aparatas

2) „Vactidy V8 Pro“ - belaidis dulkių siurblys

3) „Ninkear A15 Plus“ - globali versija, 15.6 colių, 32GB+1TB, Win 11 OS

4) „BlitzWolf BW-S25“ - 75W galios 6-ių jungčių įkrovimo stotelė

5) „DOOGEE T20 Ultra“ - 32+256GB, 12 colių 2K ekrano Android 13 planšetė su dėklu ir ekrano apsauga

6) „JAKEMY JM-8186“ - 83in1 įrankių rinkinukas

7) „SANSUI F30“ - belaidė kolonėlė su FM radiju

Išsamiau

Juo rūpinasi Dauningo gatvės darbuotojai ir jis nėra asmeninė Jungtinės Karalystės ministro pirmininko nuosavybė.

Iki šiol Larry tarnavo penkių ministrų pirmininkų vyriausybėms: Davidui Cameronui, Theresai May, Borisui Johnsonui, Liz Truss ir Rishi Sunakui.

Jis pirmasis prisistatė į darbą pas šeštąjį ministrą pirmininką Keirą Starmerį.

Larry buvo benamis katinas ir pateko į „Battersea Dogs & Cats Home“ gyvūnų prieglaudą. Jį pasiėmė Dauningo gatvės darbuotojai.

 

Šios prieglaudos darbuotojai vėliau sakė, kad dėl Larry žinomumo žmonių, priglaudžiančių kates, padaugėjo 15 proc.

Dauningo gatvės interneto svetainėje taip aprašomos Larry pareigos: pasitikti namo svečius, tikrinti apsaugos priemones ir tikrinti antikvarinių baldų kokybę miegui.

Taip pat rašoma, kad jis „svarsto, kaip išspręsti pelių apsigyvenimo Dauningo g. 10 name problemą“, bet šis klausimas vis dar yra „taktinio planavimo etape“.

 

Larry autoritetas visuomenės akyse labai išaugo po to, kai 2022 m. „Sky News“ internete pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip Larry griežtai išvijo garsiojoje Londono gatvėje šmirinėjusią lapę.

Nors Larry yra garsiausias „vyriausybinis“ katinas, bet ne vienintelis: jo kaimynai yra Užsienio reikalų ministerijos katinas Palmerstonas, Iždo departamento katinas Gladstonas ir Ministrų kabineto biuro katės Evie ir Ossie.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Vakarų ekspresas
Vakarų ekspresas
Autoriai: Vidas Rachlevičius
(2)
(0)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: